OrcaScore
17

Aanvaller

Presley Ortiz

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.223 min
Doelpunten
21
G+A per 90 min: 1,01
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
7,23
Leeftijd23
Geboortedatum4 mrt 2003
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten42
Rating6,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid8 · 75%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten17
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,88
Topsnelheid (km/u)33,35
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten242
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid49 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels17 / 35
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten102
Balverlies25
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels13
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 24
Minuten1.939
Rating7,39
Doelpunten / Assists21 / 4
Schoten (op doel)72 (41)
Passes · nauwkeurigheid376 · 77%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels148 / 462
Succesvolle dribbels55
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage29%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten7
Gewonnen luchtduels15
Clearances2
Balveroveringen38
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt14
Buitenspel37

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval68
Techniek66
Tactiek39
Verdediging29
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Sydney FC – Central Coast Mariners 4–1 30' 6.1
1 nov 2026 Melbourne Victory – Central Coast Mariners 1–1 3' –
17 okt 2026 Central Coast Mariners – Newcastle Jets 2–2 9' 6.4
13 sep 2026 APIA Leichhardt FC – Sydney United 58 1–3 90' 6.5
6 sep 2026 APIA Leichhardt FC – North West Sydney Spirit 3–0 77' 7.0
30 aug 2026 APIA Leichhardt FC – St George City FA 4–2 90' 8.5
23 aug 2026 Sydney United 58 – APIA Leichhardt FC 0–0 74' 6.1
19 aug 2026 APIA Leichhardt FC – Melbourne Victory 0–1 50' 6.8
15 aug 2026 APIA Leichhardt FC – SD Raiders 3–1 62' 9.9
12 aug 2026 APIA Leichhardt FC – Sydney United 58 4–3 102' 6.7
8 aug 2026 St George Saints FC – APIA Leichhardt FC 0–0 60' 6.7
2 aug 2026 Sydney Olympic – APIA Leichhardt FC 1–3 90' 6.5
25 jul 2026 APIA Leichhardt FC – University of NSW 4–1 90' 9.3
18 jul 2026 Western Sydney Wanderers Academy Youth – APIA Leichhardt FC 3–5 90' 9.5
14 jul 2026 APIA Leichhardt FC – Peninsula Power 2–1 90' 6.8

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. AC Cacém Naar: St George
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Belenenses U19 Naar: AC Cacém
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating7,26
Rating laatste wedstrijd6,16 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,26 feb 2026 jun 2026 nov 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,4 6,5 7,0 8,5 6,1 6,8 9,9 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NPL New South Wales APIA Leichhardt FC 28 (24) 1.939 21 4 7,39
2026 Australia Cup APIA Leichhardt FC 3 (2) 242 0 0 6,77
2026 A-League Men Central Coast Mariners 3 (0) 42 0 0 6,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

NPL New South Wales 2024 · percentiel onder aanvallers (51 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 56 xG 50 Schoten 54 xA 42 Sleutelpasses 42 Succesvolle dribbels 62 Gewonnen luchtduels 76 Rating 27

25 wedstrijden · 1.651 min

Presley Ortiz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,44
56
xG / 90 min 0,40
50
Schoten / 90 min 2,34
54
xA / 90 min 0,07
42
Sleutelpasses / 90 min 0,82
42
Succesvolle dribbels / 90 min 2,18
62
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,13
76
Rating 6,71
27

Hoe berekenen we dit?