OrcaScore
9

Aanvaller

Perotti

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
42
3.180 min
Doelpunten
15
G+A per 90 min: 0,45
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd28
Geboortedatum22 nov 1997
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€930K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen35 / 31
Minuten2.732
Rating6,88
Doelpunten / Assists13 / 1
Schoten (op doel)89 (36)
Passes · nauwkeurigheid464 · 73%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen21 / 8
Gewonnen duels176 / 381
Succesvolle dribbels18
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists14,10 / 1,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist11
Afrondingspercentage15%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten945
Balverlies272
Bal afgepakt33
Gewonnen luchtduels55
Gewonnen grondduels121
Clearances34
Balveroveringen69
Fouten ondervonden82
Fouten gemaakt53
Buitenspel16
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets6
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)244,58
Topsnelheid (km/u)35,95
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten423
Rating7,26
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)11 (4)
Passes · nauwkeurigheid60 · 68%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels36 / 104
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage18%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels10
Clearances1
Balveroveringen17
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten25
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid7 · 57%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten17
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)3,42
Topsnelheid (km/u)28,83

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek53
Tactiek53
Verdediging39
Creativiteit39

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Botafogo-SP – Sport Recife 1–1 64' 7.2
24 okt 2026 Sport Recife – Criciúma 2–1 58' 6.5
17 okt 2026 Sport Recife – Fortaleza 0–2 59' 6.9
11 okt 2026 Atlético Goianiense – Sport Recife 1–1 45' 7.5
7 okt 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 21' 6.3
2 okt 2026 Athletic Club – Sport Recife 1–2 20' 6.4
26 sep 2026 Náutico – Sport Recife 3–1 71' 6.6
19 sep 2026 Sport Recife – Juventude 2–1 72' 6.6
16 sep 2026 CRB – Sport Recife 2–1 90' 6.7
11 sep 2026 Sport Recife – Ponte Preta 2–0 74' 7.3
6 sep 2026 Ceará – Sport Recife 2–1 90' 6.8
29 aug 2026 Grêmio Novorizontino – Sport Recife 2–1 90' 6.9
25 aug 2026 Sport Recife – América Mineiro 3–0 90' 7.0
20 aug 2026 Avaí – Sport Recife 2–1 83' 6.4
15 aug 2026 Sport Recife – Londrina 2–1 82' 6.0

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)50
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden9
5 6 7 8 9 6,90 nov 2025 jun 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,5 6,9 7,5 6,3 6,4 6,6 6,6 6,7 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Sport Recife 35 (31) 2.732 13 1 6,88
2026 Copa do Nordeste Sport Recife 5 (4) 423 2 0 7,26
2026 Campeonato Brasileiro Série A Chapecoense 2 (0) 25 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder aanvallers (39 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 60 xG 94 Schoten 81 xA 60 Sleutelpasses 71 Succesvolle dribbels 55 Gewonnen luchtduels 53 Rating 53

9 wedstrijden · 680 min

Perotti: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
60
xG / 90 min 0,56
94
Schoten / 90 min 3,18
81
xA / 90 min 0,08
60
Sleutelpasses / 90 min 1,32
71
Succesvolle dribbels / 90 min 0,53
55
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,32
53
Rating 6,74
53

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?