OrcaScore
5

Middenvelder

Peeradol Chamratsamee

  • Port FC
  • Thailand
  • 34 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
917 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,69
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,60
Leeftijd34
Geboortedatum15 sep 1992
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€205K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten630
Rating8,13
Doelpunten / Assists5 / 1
Schoten (op doel)18 (7)
Passes · nauwkeurigheid405 · 92%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen5 / 13
Gewonnen duels18 / 39
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage28%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes27
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten492
Balverlies51
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels16
Clearances8
Balveroveringen28
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week4
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,61
Topsnelheid (km/u)33,46
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten287
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid145 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels7 / 13
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten169
Balverlies26
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen15
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,17
Topsnelheid (km/u)28,78
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek53
Tactiek49
Verdediging49
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • Thailand44 caps · 5 goals · debuut jun 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Port FC – Chonburi FC 1–1 90' 8.5
3 nov 2026 Port FC – Beijing Guoan 7–4 45' 7.0
27 okt 2026 Johor Darul Ta'zim – Port FC 3–0 90' 6.3
24 okt 2026 Port FC – Rayong FC 4–1 90' 8.3
18 okt 2026 True Bangkok United – Port FC 0–2 90' 6.9
14 okt 2026 Kashiwa Reysol – Port FC 5–1 62' 6.5
11 okt 2026 Port FC – Pattani FC 3–2 90' 8.8
8 okt 2026 Port FC – Persib Bandung 1–3 90' 6.8
5 okt 2026 Indonesia – Thailand 6–4 33' 7.5
2 okt 2026 Thailand – Philippines 1–2 75' 6.6
29 sep 2026 Thailand – Vietnam 2–0 88' 7.1
26 sep 2026 Pakistan – Thailand 0–4 30' 6.8
20 sep 2026 Sukhothai – Port FC 2–1 90' 8.1
16 sep 2026 Port FC – Vissel Kobe 1–2 90' 6.9
11 sep 2026 Port FC – Lamphun Warrior 2–1 90' 7.8

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 912k €
  1. Transfer 152k €
  2. Transfer 250k €
  3. Transfer 510k €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating7,25
Rating laatste wedstrijd8,57 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,25 dec 2025 jul 2026 nov 2026 8,5

Laatste 10 wedstrijden

8,5 7,0 6,3 8,3 6,9 6,5 8,8 6,8 7,5 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Thai League 1 Port FC 7 (7) 630 5 1 8,13
2026 AFC Champions League Elite Port FC 4 (3) 287 0 0 6,68
2026 ASEAN Cup Thailand – – 1 – 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Thai League 1 2024 · percentiel onder middenvelders (142 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 51 Voltooide passes 87 Passnauwkeurigheid 98 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 69 Tackles + onderscheppingen 45 Rating 84

26 wedstrijden · 2.007 min

Peeradol Chamratsamee: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,08
51
Voltooide passes / 90 min 41,6
87
Passnauwkeurigheid 90,1%
98
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,67
69
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,97
45
Rating 7,13
84

Hoe berekenen we dit?