OrcaScore
7

Middenvelder

Pedro Neto

  • Chelsea
  • Portugal
  • 26 jaar
  • 172 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.099 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,49
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd26
Geboortedatum9 mrt 2000
Lengte172 cm
Gewicht62 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€58M
Contract tot30 jun 2032

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten683
Rating7,12
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)17 (12)
Passes · nauwkeurigheid201 · 84%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen15 / 6
Gewonnen duels35 / 78
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,79 / 0,99
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage18%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten354
Balverlies86
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels31
Clearances6
Balveroveringen29
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)75,44
Topsnelheid (km/u)35,26
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten258
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid106 · 86%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels8 / 28
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,47
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten151
Balverlies36
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,26
Topsnelheid (km/u)35,12
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten158
Rating7,30
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (2)
Passes · nauwkeurigheid68 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels6 / 14
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten100
Balverlies28
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances1
Balveroveringen12
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval68
Techniek67
Tactiek45
Verdediging32
Creativiteit72

Kenmerken

Sterke punten

6137

Nationaal elftal

  • Portugal33 caps · 3 goals · debuut nov 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Sunderland – Chelsea – – –
31 okt 2026 Chelsea – Manchester United 2–0 87' 7.1
28 okt 2026 Liverpool FC – Chelsea 7–6 90' 7.4
24 okt 2026 Chelsea – Tottenham Hotspur 0–2 88' 6.8
17 okt 2026 Everton – Chelsea 0–2 89' 9.7
10 okt 2026 Chelsea – Bournemouth 5–1 83' 6.8
4 okt 2026 Portugal – Norway 2–1 – –
1 okt 2026 Denmark – Portugal 2–4 81' 5.7
27 sep 2026 Norway – Portugal 1–2 87' 6.5
24 sep 2026 Portugal – Wales 1–0 90' 7.2
18 sep 2026 Brentford – Chelsea 3–0 87' 6.1
12 sep 2026 Chelsea – Hull City 2–2 86' 6.1
9 sep 2026 Chelsea – Leeds United 6–3 45' 7.7
6 sep 2026 Arsenal – Chelsea 2–1 81' 6.3
30 aug 2026 Chelsea – Brighton & Hove Albion 4–3 68' 8.1

Carrière en transfers

4 clubs · 7 transfers · totale transfersom 88.9M €
  1. Wolves Naar: Chelsea
    Transfer 60M €
  2. Lazio Naar: Wolves
    Transfer 17.9M €
  3. Braga Naar: Lazio
    Transfer 11M €
  4. Lazio Naar: Braga
    Terug van verhuur
  5. Braga Naar: Lazio
    Verhuur
  6. Braga U17 Naar: Braga
    Transfer
  7. Vianense Yth. Naar: PEJ - AD
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)65
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd7,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden14 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,97 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,4 6,8 9,7 6,8 5,7 6,5 7,2 6,1 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Chelsea 9 (8) 683 3 1 7,12
2026 UEFA Nations League Portugal 3 (3) 258 0 1 6,47
2026 EFL Cup Chelsea 3 (1) 158 1 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

FIFA World Cup 2026 · percentiel onder middenvelders (17 spelers)

Vergelijken
50 xA 27 Sleutelpasses 15 Voltooide passes 38 Passnauwkeurigheid 68 Progressieve balvoeringen 74 Succesvolle dribbels 44 Tackles + onderscheppingen 15 Rating 15

5 wedstrijden · 352 min

Pedro Neto: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,14
27
Sleutelpasses / 90 min 0,51
15
Voltooide passes / 90 min 34,0
38
Passnauwkeurigheid 88,7%
68
Progressieve balvoeringen / 90 min 3,84
74
Succesvolle dribbels / 90 min 0,77
44
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,02
15
Rating 6,84
15

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?