OrcaScore
21

Middenvelder

Pedro Castro

  • CRB
  • Brazil
  • 33 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
42
3.282 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,93
Leeftijd33
Geboortedatum4 feb 1993
Lengte180 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€210K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen34 / 33
Minuten2.712
Rating6,92
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)47 (13)
Passes · nauwkeurigheid1.231 · 86%
Kansen gecreëerd28
Tackles / Onderscheppingen32 / 35
Gewonnen duels118 / 206
Succesvolle dribbels18
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,72 / 2,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage6%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes55
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten1.644
Balverlies261
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels20
Gewonnen grondduels98
Clearances63
Balveroveringen147
Fouten ondervonden48
Fouten gemaakt21
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)238,36
Topsnelheid (km/u)33,07
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten252
Rating7,07
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (3)
Passes · nauwkeurigheid103 · 90%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels19 / 30
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances2
Balveroveringen21
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten318
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek50
Tactiek43
Verdediging49
Creativiteit48

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 CRB – Londrina 2–1 85' 7.6
18 okt 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 80' 7.0
12 okt 2026 Fortaleza – CRB 2–2 89' 6.3
8 okt 2026 CRB – Atlético Goianiense 3–1 90' 7.5
3 okt 2026 São Bernardo – CRB 3–1 89' 7.2
27 sep 2026 CRB – Cuiabá 3–0 90' 7.0
20 sep 2026 Ponte Preta – CRB 1–0 90' 6.8
16 sep 2026 CRB – Sport Recife 2–1 81' 6.8
10 sep 2026 Operário-PR – CRB 3–0 90' 6.8
5 sep 2026 CRB – América Mineiro 3–1 76' 6.7
31 aug 2026 CRB – Criciúma 2–1 84' 6.9
26 aug 2026 Juventude – CRB 2–1 82' 6.8
21 aug 2026 Athletic Club – CRB 0–2 90' 6.9
17 aug 2026 CRB – Grêmio Novorizontino 0–0 77' 7.2
12 aug 2026 Avaí – CRB 0–1 88' 6.9

Carrière en transfers

15 clubs · 25 transfers
  1. Remo Naar: CRB
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Avaí Naar: Remo
    Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Avaí Naar: Tombense
    Terug van verhuur
  12. Tombense Naar: Avaí
    Verhuur
  13. Avaí Naar: Tombense
    Transfer Niet bekendgemaakt
  14. Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Santos Naar: Avaí
    Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Paraná Naar: Santos
    Terug van verhuur
  22. Santos Naar: Paraná
    Verhuur
  23. Terug van verhuur
  24. Verhuur
  25. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd7,23 nov 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 9 10 6,92 mrt 2026 jul 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,6 7,0 6,3 7,5 7,2 7,0 6,8 6,8 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B CRB 35 (34) 2.794 3 1 6,93
2026 Copa do Brasil CRB 5 (5) 318 0 – –
2026 Copa do Nordeste CRB 3 (3) 252 0 0 7,07

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 56 Sleutelpasses 54 Voltooide passes 79 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 4 Succesvolle dribbels 46 Tackles + onderscheppingen 23 Rating 52

9 wedstrijden · 772 min

Pedro Castro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,10
56
Sleutelpasses / 90 min 1,40
54
Voltooide passes / 90 min 42,7
79
Passnauwkeurigheid 85,9%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,23
4
Succesvolle dribbels / 90 min 0,58
46
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,75
23
Rating 6,88
52

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?