OrcaScore
30

Middenvelder

Pedro Brazão

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
641 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,70
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,36
Leeftijd23
Geboortedatum30 dec 2002
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,1M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten507
Rating7,70
Doelpunten / Assists2 / 3
Schoten (op doel)14 (5)
Passes · nauwkeurigheid232 · 80%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen13 / 4
Gewonnen duels43 / 87
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten398
Balverlies123
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels40
Clearances1
Balveroveringen24
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)42,96
Topsnelheid (km/u)34,11
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten134
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid36 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 0
Gewonnen duels13 / 23
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten71
Balverlies24
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels13
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)14,53
Topsnelheid (km/u)31,23

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek62
Tactiek35
Verdediging38
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

26

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Maccabi Haifa – Maccabi Netanya – – –
2 nov 2026 Hapoel Tel Aviv – Maccabi Haifa 2–1 90' 6.8
26 okt 2026 Maccabi Haifa – Hapoel Be'er Sheva 2–5 90' 7.6
17 okt 2026 Maccabi Petach Tikva – Maccabi Haifa 1–2 90' 7.3
12 okt 2026 Hapoel Jerusalem – Maccabi Haifa 1–4 82' 9.4
19 sep 2026 Maccabi Haifa – Ironi Dorot Tiberias 3–2 84' 6.8
14 sep 2026 Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Maccabi Haifa 0–4 71' 8.3
30 aug 2026 Manisa FK – Bodrum FK 0–0 27' 6.9
15 aug 2026 İstanbulspor – Bodrum FK 2–2 25' 6.5
9 aug 2026 Bodrum FK – Bursaspor 0–2 82' 6.6
15 mei 2026 Çorum FK – Bodrum FK 2–0 48' 6.4
11 mei 2026 Bodrum FK – Çorum FK 1–0 62' 6.5
7 mei 2026 Bodrum FK – Pendikspor 2–0 87' 7.4
26 apr 2026 Amedspor – Bodrum FK 1–1 72' 5.9
19 apr 2026 Bodrum FK – Erzurumspor FK 1–1 90' 7.3

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers · totale transfersom 700k €
  1. Transfer 700k €
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Lausanne Naar: Nice
    Terug van verhuur
  5. Nice Naar: Lausanne
    Verhuur
  6. Nice 2 Naar: Nice
    Transfer
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating7,13
Rating laatste wedstrijd6,82 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,13 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,6 7,3 9,4 6,8 8,3 6,9 6,5 6,6 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Israeli Premier League Maccabi Haifa 6 (6) 507 2 3 7,70
2026 Trendyol 1.Lig Bodrum FK 3 (2) 134 0 0 6,67

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2024 · percentiel onder middenvelders (185 spelers)

Vergelijken
50 xA 76 Sleutelpasses 65 Voltooide passes 29 Passnauwkeurigheid 29 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 99 Tackles + onderscheppingen 64 Rating 37

24 wedstrijden · 940 min

Pedro Brazão: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,18
76
Sleutelpasses / 90 min 1,44
65
Voltooide passes / 90 min 22,3
29
Passnauwkeurigheid 77,4%
29
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Succesvolle dribbels / 90 min 3,45
99
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,87
64
Rating 6,79
37

Hoe berekenen we dit?