OrcaScore
30

Verdediger

Paul Koller

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.103 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd24
Geboortedatum22 feb 2002
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,4M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 7
Minuten641
Rating6,52
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (0)
Passes · nauwkeurigheid349 · 78%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen2 / 9
Gewonnen duels38 / 68
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,57 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten439
Balverlies86
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels29
Gewonnen grondduels9
Clearances25
Balveroveringen22
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,09
Topsnelheid (km/u)34,57
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid101 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels22 / 44
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels14
Clearances17
Balveroveringen45
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten192
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid64 · 59%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels15 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten100
Balverlies30
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels5
Clearances8
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,45
Topsnelheid (km/u)31,64

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek43
Tactiek55
Verdediging67
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 SK Sturm Graz – Red Bull Salzburg – – –
5 nov 2026 SK Sturm Graz – NK Celje – – –
1 nov 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 90' 6.8
29 okt 2026 SC Austria Lustenau – SK Sturm Graz 3–2 90' 6.6
25 okt 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 90' 6.5
22 okt 2026 SK Sturm Graz – Olympique de Marseille 1–0 90' 7.8
18 okt 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 90' 6.6
15 okt 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 12' 6.7
10 okt 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 90' 7.0
20 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 90' 5.5
16 sep 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 90' 7.4
13 sep 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 – –
5 sep 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 90' 6.8
30 aug 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 81' 6.6
22 aug 2026 SK Sturm Graz – SC Austria Lustenau 1–1 11' 6.7

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Altach Naar: Sturm
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. GAK Naar: Altach
    Transfer 300k €
  3. Admira Naar: GAK
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. GAK Naar: Admira
    Terug van verhuur
  5. Admira Naar: GAK
    Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd6,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,86 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,6 6,5 7,8 6,6 6,7 7,0 5,5 7,4 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 9 (7) 641 0 0 6,52
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 3 (3) 270 0 1 6,67
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (2) 192 0 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Austrian Bundesliga 2024 · percentiel onder verdedigers (87 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 19 Onderscheppingen 83 Clearances 51 Gewonnen luchtduels 80 Gewonnen duels 95 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 45 Rating 56

30 wedstrijden · 2.379 min

Paul Koller: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,40
19
Onderscheppingen / 90 min 1,78
83
Clearances / 90 min 4,99
51
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,10
80
Gewonnen duels 67,3%
95
Passnauwkeurigheid 81,2%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Rating 6,95
56

Hoe berekenen we dit?