OrcaScore
10

Aanvaller

Pau Víctor

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
995 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,54
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd24
Geboortedatum26 nov 2001
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€14,3M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten197
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (4)
Passes · nauwkeurigheid77 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels9 / 22
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten111
Balverlies22
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,14
Topsnelheid (km/u)30,98
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid35 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,83 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten56
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 8
Minuten708
Rating6,87
Doelpunten / Assists5 / 1
Schoten (op doel)17 (9)
Passes · nauwkeurigheid281 · 79%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels32 / 87
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists4,02 / 1,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage29%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten431
Balverlies122
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels30
Clearances5
Balveroveringen25
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt15
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)85,15
Topsnelheid (km/u)35,72

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval70
Techniek61
Tactiek54
Verdediging31
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

1256

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 AGF – Sporting Braga 0–0 77' 6.9
1 nov 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–0 10' 7.4
29 okt 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–5 90' 6.8
25 okt 2026 CD Nacional – Sporting Braga 1–0 90' 7.5
22 okt 2026 Sporting Braga – KAA Gent 2–0 90' 7.6
19 okt 2026 Sporting Braga – Gil Vicente 1–2 90' 6.9
15 okt 2026 FC København – Sporting Braga 3–0 30' 6.5
9 okt 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 74' 6.8
20 sep 2026 Santa Clara – Sporting Braga 0–0 90' 6.1
14 sep 2026 Sporting Braga – Estoril Praia 1–0 90' 6.4
10 sep 2026 CF Estrela Amadora – Sporting Braga 2–1 76' 6.1
5 sep 2026 FC Alverca – Sporting Braga 1–2 90' 8.3
31 aug 2026 Sporting Braga – Vitória SC 1–0 65' 6.1
27 aug 2026 FK Austria Wien – Sporting Braga 0–0 83' 6.6
20 aug 2026 Sporting Braga – FK Austria Wien 2–0 89' 6.6

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 17.5M €
  1. Transfer 12M €
  2. Transfer 5.5M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd6,95 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,97 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,4 6,8 7,5 7,6 6,9 6,5 6,8 6,1 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Portugal Betclic Sporting Braga 10 (8) 708 5 1 6,87
2026 UEFA Conference League Sporting Braga 3 (2) 197 0 0 7,00
2026 Taça da Liga Sporting Braga 1 (1) 90 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal Betclic 2026 · percentiel onder aanvallers (19 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 50 xG 66 Schoten 24 xA 61 Sleutelpasses 66 Succesvolle dribbels 82 Gewonnen luchtduels 3 Rating 16

5 wedstrijden · 411 min

Pau Víctor: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,44
50
xG / 90 min 0,47
66
Schoten / 90 min 1,75
24
xA / 90 min 0,10
61
Sleutelpasses / 90 min 1,31
66
Succesvolle dribbels / 90 min 1,53
82
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,22
3
Rating 6,60
16

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?