OrcaScore
7

Middenvelder

Patrick de Paula

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
21
1.476 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,30
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd27
Geboortedatum8 sep 1999
Lengte180 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,4M
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 5
Minuten577
Rating7,04
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)19 (2)
Passes · nauwkeurigheid351 · 84%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen7 / 4
Gewonnen duels27 / 57
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,76 / 0,67
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten447
Balverlies74
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels24
Clearances9
Balveroveringen34
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)47,24
Topsnelheid (km/u)31,94
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten472
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)18 (3)
Passes · nauwkeurigheid185 · 84%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen7 / 5
Gewonnen duels31 / 55
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,25 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten281
Balverlies56
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels27
Clearances8
Balveroveringen24
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)48,01
Topsnelheid (km/u)33,12
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten427
Rating7,10
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid164 · 82%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels32 / 60
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage12%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels4
Clearances2
Balveroveringen26
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek56
Tactiek45
Verdediging40
Creativiteit51

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Botafogo-SP – Sport Recife 1–1 90' 7.1
24 okt 2026 Sport Recife – Criciúma 2–1 87' 6.9
17 okt 2026 Sport Recife – Fortaleza 0–2 90' 6.8
11 okt 2026 Atlético Goianiense – Sport Recife 1–1 78' 6.8
7 okt 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 90' 8.1
2 okt 2026 Athletic Club – Sport Recife 1–2 45' 6.9
26 sep 2026 Náutico – Sport Recife 3–1 29' 7.0
19 sep 2026 Sport Recife – Juventude 2–1 18' 6.7
16 sep 2026 CRB – Sport Recife 2–1 24' 7.6
11 sep 2026 Sport Recife – Ponte Preta 2–0 26' 6.5
16 apr 2026 Águia de Marabá FC – Remo 2–1 – –
11 apr 2026 Remo – Vasco da Gama 1–1 – –
20 mrt 2026 Flamengo – Remo 3–0 56' 6.1
13 mrt 2026 Remo – Fluminense 0–2 79' 7.0
8 mrt 2026 Paysandu SC – Remo 0–0 90' 7.0

Carrière en transfers

7 clubs · 11 transfers · totale transfersom 6M €
  1. Transfer
  2. Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Remo Naar: Botafogo
    Terug van verhuur
  5. Botafogo Naar: Remo
    Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 6M €
  11. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden222 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 7,01 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,9 6,8 6,8 8,1 6,9 7,0 6,7 7,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Sport Recife 10 (5) 577 2 0 7,04
2026 Campeonato Brasileiro Série A Remo 6 (6) 472 0 2 6,75
2026 Paraense Remo 5 (4) 427 1 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2024 · percentiel onder middenvelders (222 spelers)

Vergelijken
50 xA 13 Sleutelpasses 20 Voltooide passes 43 Passnauwkeurigheid 35 Progressieve balvoeringen 48 Succesvolle dribbels 9 Tackles + onderscheppingen 88 Rating 14

9 wedstrijden · 312 min

Patrick de Paula: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
13
Sleutelpasses / 90 min 0,58
20
Voltooide passes / 90 min 30,9
43
Passnauwkeurigheid 81,7%
35
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Succesvolle dribbels / 90 min 0,29
9
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,33
88
Rating 6,70
14

Hoe berekenen we dit?