OrcaScore
5

Middenvelder

Patricio Tanda

  • Guaraní
  • Argentina
  • 24 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
2.039 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,04
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,95
Leeftijd24
Geboortedatum5 apr 2002
Lengte175 cm
Gewicht62 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€455K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten760
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid524 · 88%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen12 / 4
Gewonnen duels39 / 68
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes47
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten648
Balverlies99
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels32
Clearances18
Balveroveringen52
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 15
Minuten1.279
Rating6,88
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)12 (1)
Passes · nauwkeurigheid565 · 79%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen21 / 15
Gewonnen duels88 / 166
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes49
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten849
Balverlies201
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels20
Gewonnen grondduels68
Clearances39
Balveroveringen71
Fouten ondervonden32
Fouten gemaakt23
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)136,81
Topsnelheid (km/u)33,59

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek52
Tactiek49
Verdediging54
Creativiteit47

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 sep 2026 Guaraní – Recoleta FC 2–0 90' 6.9
3 sep 2026 Olimpia – Guaraní 1–1 86' 6.7
31 aug 2026 Guaraní – Sportivo Ameliano 1–1 90' 7.1
26 aug 2026 CS 2 de Mayo – Guaraní 0–0 90' 7.2
15 aug 2026 Guaraní – Rubio Ñu 2–3 90' 7.6
10 aug 2026 Nacional Asunción – Guaraní 0–0 72' 7.3
3 aug 2026 Guaraní – Libertad 2–1 90' 7.3
30 jul 2026 Sportivo San Lorenzo – Guaraní 0–1 75' 7.0
27 jul 2026 Guaraní – Sportivo Luqueño 1–2 77' 6.8
24 mei 2026 Recoleta FC – Guaraní 2–1 85' 7.3
16 mei 2026 Guaraní – Sportivo Ameliano 1–0 83' 6.7
12 mei 2026 Cerro Porteño – Guaraní 0–0 85' 6.9
4 mei 2026 Guaraní – Nacional Asunción 0–1 90' 6.0
26 apr 2026 CS 2 de Mayo – Guaraní 2–2 83' 6.5
19 apr 2026 Guaraní – Sportivo Luqueño 2–1 67' 7.9

Carrière en transfers

6 clubs · 10 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Karpaty Naar: Racing
    Terug van verhuur
  4. Racing Naar: Karpaty
    Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer
  10. Racing Club U20 Naar: Racing Reserve
    Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Guaraní 19 (15) 1.279 1 0 6,88
2026 Primera División Guaraní 9 (9) 760 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder middenvelders (58 spelers)

Vergelijken
50 xA 36 Sleutelpasses 15 Voltooide passes 80 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 25 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 76

4 wedstrijden · 356 min

Patricio Tanda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
36
Sleutelpasses / 90 min 0,51
15
Voltooide passes / 90 min 44,7
80
Passnauwkeurigheid 82,3%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,25
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,51
25
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,53
58
Rating 6,98
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?