OrcaScore
74

Middenvelder

Panagiotis Andreou

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.052 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,17
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,17
Leeftijd20
Geboortedatum29 apr 2006
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€705K
Contract tot31 mei 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten630
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid515 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels42 / 70
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels6
Clearances9
Balveroveringen64
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten161
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid51 · 84%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels2 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten75
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances8
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,98
Topsnelheid (km/u)30,65
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten261
Rating7,27
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid132 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels8 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten172
Balverlies24
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances9
Balveroveringen16
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)34,47
Topsnelheid (km/u)31,03

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek54
Tactiek45
Verdediging49
Creativiteit49

Nationaal elftal

  • Cyprus5 caps · 0 goals · debuut mrt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 NEC Nijmegen – Omonia Nicosia – – –
31 okt 2026 Omonia Nicosia – AEL Limassol 2–0 – –
26 okt 2026 AEK Larnaca – Omonia Nicosia 2–0 90' 6.9
22 okt 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 81' 7.3
19 okt 2026 Omonia Nicosia – Olympiakos Nicosia 2–2 90' 7.5
15 okt 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 90' 7.4
9 okt 2026 Karmiotissa Polemidion – Omonia Nicosia 0–3 72' 6.9
5 okt 2026 Cyprus – Latvia 2–1 – –
2 okt 2026 Cyprus – Armenia 2–0 90' 7.5
28 sep 2026 Latvia – Cyprus 0–0 – –
25 sep 2026 Montenegro – Cyprus 2–1 71' 6.3
20 sep 2026 Omonia Nicosia – Enosis Neon Ypsona FC 4–1 90' 8.0
16 sep 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 90' 7.1
12 sep 2026 Omonia Nicosia – Apollon Limassol 0–0 90' 7.0
7 sep 2026 Aris Limassol – Omonia Nicosia 1–4 90' 7.2

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Omonia Naar: Omonia
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating7,07
Rating laatste wedstrijd7,026 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
6 7 8 9 7,07 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,3 7,5 7,4 6,9 7,5 6,3 8,0 7,1 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Cyprus League by Stoiximan Omonia Nicosia 7 (7) 630 0 2 7,20
2026 UEFA Europa League Omonia Nicosia 3 (3) 261 0 0 7,27
2026 UEFA Nations League Cyprus 2 (2) 161 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder middenvelders (199 spelers)

Vergelijken
50 xA 42 Sleutelpasses 9 Voltooide passes 55 Passnauwkeurigheid 55 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 16 Tackles + onderscheppingen 74 Rating 42

4 wedstrijden · 349 min

Panagiotis Andreou: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
42
Sleutelpasses / 90 min 0,26
9
Voltooide passes / 90 min 32,0
55
Passnauwkeurigheid 83,2%
55
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,26
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,26
16
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,35
74
Rating 6,78
42

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?