OrcaScore
32

Middenvelder

Paddy Lane

  • Reading
  • Northern Ireland
  • 25 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.079 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,42
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd25
Geboortedatum19 feb 2001
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€590K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten843
Rating6,97
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)19 (7)
Passes · nauwkeurigheid210 · 66%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen11 / 10
Gewonnen duels52 / 104
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,08 / 1,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten16
Balcontacten415
Balverlies150
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels27
Gewonnen grondduels25
Clearances24
Balveroveringen33
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt11
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)99,10
Topsnelheid (km/u)34,06
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid20 · 70%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten37
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten146
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid47 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 3
Gewonnen duels3 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten76
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances5
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek48
Tactiek36
Verdediging39
Creativiteit48

Kenmerken

Zwakke punten

136

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 34' 6.6
21 okt 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 89' 7.2
17 okt 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 90' 6.9
10 okt 2026 Milton Keynes Dons – Reading 1–5 90' 8.8
3 okt 2026 Reading – Bradford 1–1 90' 6.6
26 sep 2026 Wycombe Wanderers – Reading 2–2 75' 6.7
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 90' 7.1
15 sep 2026 Reading – Brentford 1–2 27' 6.7
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 90' 7.2
5 sep 2026 Reading – Blackpool 3–1 85' 7.0
2 sep 2026 Reading – Mansfield 5–0 90' 6.5
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 89' 7.7
22 aug 2026 AFC Wimbledon – Reading 0–0 9' 6.5
18 aug 2026 Reading – Wycombe Wanderers 4–2 90' 7.0
15 aug 2026 Reading – Luton Town 3–4 11' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 288k €
  1. Transfer 288k €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Hyde Naar: Fleetwood
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Farsley Naar: Hyde
    Terug van verhuur
  5. Hyde Naar: Farsley
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,624 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,67 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,2 6,9 8,8 6,6 6,7 7,1 6,7 7,2 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Reading 12 (10) 843 2 1 6,97
2026 EFL Cup Reading 3 (1) 146 1 1 7,00
2026 Football League Trophy Reading 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 72 Sleutelpasses 78 Voltooide passes 15 Passnauwkeurigheid 20 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 48 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 41

7 wedstrijden · 529 min

Paddy Lane: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,17
72
Sleutelpasses / 90 min 1,70
78
Voltooide passes / 90 min 15,7
15
Passnauwkeurigheid 70,2%
20
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,85
45
Succesvolle dribbels / 90 min 0,51
48
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,55
58
Rating 6,80
41

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?