OrcaScore
19

Aanvaller

Pablo Vegetti

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
42
3.398 min
Doelpunten
14
G+A per 90 min: 0,42
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,68
Leeftijd38
Geboortedatum15 okt 1988
Lengte187 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€290K
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 16
Minuten1.381
Rating6,63
Doelpunten / Assists8 / 0
Schoten (op doel)53 (23)
Passes · nauwkeurigheid224 · 68%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels60 / 160
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 2
Expected goals \/ assists6,61 / 0,63
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist14
Afrondingspercentage15%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten403
Balverlies126
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels42
Gewonnen grondduels18
Clearances14
Balveroveringen26
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt8
Buitenspel8
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten716
Rating6,74
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)8 (5)
Passes · nauwkeurigheid144 · 63%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels54 / 134
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,15 / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage38%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten251
Balverlies96
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels33
Gewonnen grondduels21
Clearances14
Balveroveringen15
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt8
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)76,84
Topsnelheid (km/u)32,83
Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 15
Minuten1.301
Rating6,69
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)38 (12)
Passes · nauwkeurigheid241 · 71%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen9 / 0
Gewonnen duels83 / 163
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists0,55 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist8
Afrondingspercentage8%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten405
Balverlies115
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels51
Gewonnen grondduels32
Clearances16
Balveroveringen26
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt13
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)134,16
Topsnelheid (km/u)33,06

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek47
Tactiek54
Verdediging36
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

614

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 90' 6.5
26 okt 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 86' 8.0
18 okt 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 90' 6.7
11 okt 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 74' 7.0
6 okt 2026 Cerro Porteño – CS 2 de Mayo 0–2 90' 6.5
27 sep 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 90' 7.0
20 sep 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 81' 7.4
12 sep 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 90' 5.6
8 sep 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 90' 7.4
4 sep 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 88' 7.9
30 aug 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 62' 6.3
23 aug 2026 Olimpia – Cerro Porteño 2–1 90' 6.1
20 aug 2026 Cerro Porteño – Palmeiras 0–1 90' 5.8
16 aug 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 1–0 – –
13 aug 2026 Palmeiras – Cerro Porteño 1–1 90' 6.5

Carrière en transfers

10 clubs · 13 transfers · totale transfersom 1.5M €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Belgrano Naar: Vasco
    Transfer 1M €
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 500k €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,67 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 8,0 6,7 7,0 6,5 7,0 7,4 5,6 7,4 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División Cerro Porteño 16 (16) 1.381 8 0 6,63
2026 Primera División, Apertura Cerro Porteño 18 (15) 1.301 3 2 6,69
2026 CONMEBOL Libertadores Cerro Porteño 8 (8) 716 3 0 6,74

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder aanvallers (15 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 97 xG 90 Schoten 83 xA 63 Sleutelpasses 3 Succesvolle dribbels 17 Gewonnen luchtduels 57 Rating 77

7 wedstrijden · 591 min

Pablo Vegetti: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,76
97
xG / 90 min 0,08
90
Schoten / 90 min 3,50
83
xA / 90 min 0,05
63
Sleutelpasses / 90 min 0,46
3
Succesvolle dribbels / 90 min 0,15
17
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,50
57
Rating 6,81
77

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?