OrcaScore
6

Middenvelder

Ossama Ashley

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
614 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,15
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,95
Leeftijd25
Geboortedatum11 dec 2000
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€185K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten84
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid44 · 93%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels6 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten58
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 6
Minuten474
Rating7,10
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid221 · 75%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen10 / 11
Gewonnen duels33 / 53
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten297
Balverlies69
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels20
Clearances7
Balveroveringen23
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)53,68
Topsnelheid (km/u)30,95
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten56
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid16 · 75%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten24
Balverlies8
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek46
Tactiek53
Verdediging62
Creativiteit44

Kenmerken

Sterke punten

1525

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
10 okt 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 45' 6.6
6 okt 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 64' 6.5
3 okt 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 90' 7.4
26 sep 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 89' 7.0
22 sep 2026 York City – Rotherham United 5–6 20' 6.7
19 sep 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 67' 7.0
12 sep 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 79' 8.7
5 sep 2026 Bristol Rovers – Rotherham United 1–0 29' 6.8
1 sep 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 – –
29 aug 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 – –
22 aug 2026 Rotherham United – York City 1–1 57' 6.6
15 aug 2026 Cheltenham Town – Rotherham United 2–1 18' 6.7
8 aug 2026 Rotherham United – West Bromwich Albion 1–4 56' 6.4
4 aug 2026 Rotherham United – Derby County 1–1 – –
10 mrt 2026 Salford City – Walsall 1–0 20' 6.7

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers · totale transfersom 150k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 150k €
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,610 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,81 jan 2026 aug 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 7,4 7,0 6,7 7,0 8,7 6,8 6,6 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Rotherham United 8 (6) 474 1 0 7,10
2026 Football League Trophy Rotherham United 2 (1) 84 0 0 6,60
2026 EFL Cup Rotherham United 1 (1) 56 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 34 Sleutelpasses 38 Voltooide passes 80 Passnauwkeurigheid 48 Progressieve balvoeringen 38 Succesvolle dribbels 11 Tackles + onderscheppingen 90 Rating 96

6 wedstrijden · 411 min

Ossama Ashley: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 0,88
38
Voltooide passes / 90 min 30,7
80
Passnauwkeurigheid 73,3%
48
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,88
38
Succesvolle dribbels / 90 min 0,22
11
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,38
90
Rating 7,25
96

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?