OrcaScore
8

Middenvelder

Orges Bunjaku

  • FC Wil 1900
  • Kosovo
  • 25 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
207 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,43
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,48
Leeftijd25
Geboortedatum5 jul 2001
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€145K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten207
Rating6,48
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid109 · 82%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels8 / 18
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten138
Balverlies27
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances3
Balveroveringen8
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek50
Tactiek45
Verdediging50
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 FC Wil 1900 – FC Winterthur 0–3 57' 6.1
23 okt 2026 FC Wil 1900 – FC Rapperswil-Jona 2–2 89' 6.7
9 okt 2026 SC Kriens – FC Wil 1900 1–1 10' 6.8
22 aug 2026 FC Wil 1900 – SC Kriens 0–2 16' 6.4
16 aug 2026 FC Rebstein – FC Wil 1900 2–6 – –
7 aug 2026 FC Winterthur – FC Wil 1900 5–0 26' 6.5
31 jul 2026 FC Wil 1900 – Neuchâtel Xamax 1–2 9' 6.4
24 jul 2026 FC Rapperswil-Jona – FC Wil 1900 4–5 – –
15 mei 2026 FC Wil 1900 – FC Vaduz 1–3 11' 6.6
11 mei 2026 AC Bellinzona – FC Wil 1900 2–4 30' 6.6
8 mei 2026 FC Wil 1900 – Yverdon-Sport 0–1 90' 7.1
1 mei 2026 Stade Nyonnais – FC Wil 1900 0–1 69' 6.8
25 apr 2026 FC Wil 1900 – FC Aarau 2–2 13' 6.5
17 apr 2026 Étoile Carouge – FC Wil 1900 2–0 – –
11 apr 2026 FC Rapperswil-Jona – FC Wil 1900 2–0 90' 7.1

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Basel Naar: Grenoble
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,11 nov 2026
Gemiste wedstrijden03 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,73 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,7 6,8 6,4 6,5 6,4 6,6 6,6 7,1 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Challenge League FC Wil 1900 6 (2) 207 0 0 6,48
2026 Schweizer Cup FC Wil 1900 – – 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Challenge League 2024 · percentiel onder middenvelders (102 spelers)

Vergelijken
50 xA 45 Sleutelpasses 83 Voltooide passes 79 Passnauwkeurigheid 54 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 42 Tackles + onderscheppingen 79 Rating 56

25 wedstrijden · 1.495 min

Orges Bunjaku: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
45
Sleutelpasses / 90 min 1,69
83
Voltooide passes / 90 min 36,2
79
Passnauwkeurigheid 79,9%
54
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,84
42
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,97
79
Rating 6,88
56

Hoe berekenen we dit?