OrcaScore
22

Verdediger

Ona Batlle

  • Arsenal
  • Spain
  • 27 jaar
  • 160 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
797 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd27
Geboortedatum10 jun 1999
Lengte160 cm
Gewicht54 kg
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten617
Rating6,89
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid324 · 87%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen16 / 5
Gewonnen duels28 / 52
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,56 / 0,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten502
Balverlies73
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels26
Clearances8
Balveroveringen27
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)64,61
Topsnelheid (km/u)35,66
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,35
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid119 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels12 / 21
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten174
Balverlies26
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels10
Clearances4
Balveroveringen16
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval40
Techniek45
Tactiek47
Verdediging63
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

266

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Arsenal – Aston Villa 1–1 90' 6.6
28 okt 2026 Arsenal – Benfica 3–0 90' 8.0
24 okt 2026 Tottenham FC – Arsenal 1–2 19' 7.3
17 okt 2026 Arsenal – Birmingham City W.F.C. 1–1 86' 6.9
14 okt 2026 USA – Spain 2–2 45' 7.2
10 okt 2026 USA – Spain 0–2 90' 6.8
4 okt 2026 Manchester City – Arsenal 4–2 81' 6.2
30 sep 2026 Paris FC – Arsenal 2–2 90' 6.7
27 sep 2026 Chelsea FC – Arsenal 1–0 81' 6.7
22 sep 2026 Arsenal – HB Køge 1–0 – –
19 sep 2026 Arsenal – Manchester United 1–1 82' 6.8
13 sep 2026 Arsenal – Crystal Palace 0–0 90' 8.0
6 sep 2026 Brighton – Arsenal 0–1 88' 6.6
26 aug 2026 Arsenal – Charlton Athletic WFC 5–1 – –
9 jun 2026 Iceland – Spain 1–6 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,96 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 8,0 7,3 6,9 7,2 6,8 6,2 6,7 6,7 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Women's Super League Arsenal 8 (7) 617 0 0 6,89
2026 UEFA Women's Champions League Arsenal 2 (2) 180 0 0 7,35
2026 World Championship Women Qual. Spain – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Women's Super League 2026 · percentiel onder verdedigers (50 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 65 Onderscheppingen 25 Clearances 3 Gewonnen luchtduels 13 Gewonnen duels 21 Passnauwkeurigheid 49 Progressieve balvoeringen 99 Rating 47

5 wedstrijden · 422 min

Ona Batlle: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,92
65
Onderscheppingen / 90 min 0,64
25
Clearances / 90 min 0,85
3
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,43
13
Gewonnen duels 50,0%
21
Passnauwkeurigheid 86,5%
49
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,77
99
Rating 6,86
47

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?