OrcaScore
70

Aanvaller

Omar Khribin

  • Al-Wahda FC
  • Syria
  • 32 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
710 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,25
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,53
Leeftijd32
Geboortedatum15 jan 1994
Lengte184 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€4,1M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid35 · 83%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten55
Balverlies14
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten167
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid61 · 82%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten78
Balverlies19
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten453
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)14 (4)
Passes · nauwkeurigheid117 · 79%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels12 / 28
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten189
Balverlies59
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen14
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval67
Techniek56
Tactiek55
Verdediging35
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

5113

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Syria58 caps · 27 goals · debuut nov 2012

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
23 okt 2026 Fujairah FC – Al-Wahda FC 0–1 38' 6.6
18 okt 2026 Khor Fakkan – Al-Wahda FC 2–3 12' 6.4
9 okt 2026 Al-Wahda FC – Al-Dhafra 2–0 77' 7.1
1 okt 2026 Baniyas – Al-Wahda FC 3–1 90' 6.5
16 sep 2026 Al-Wahda FC – Al Kuwait SC 3–2 90' 7.2
11 sep 2026 Al-Wahda FC – Al-Sharjah 1–0 82' 6.2
6 sep 2026 Al-Dhafra – Al-Wahda FC 0–1 89' 6.2
30 aug 2026 Al-Wahda FC – Baniyas 2–1 90' 6.4
21 aug 2026 Al-Nasr Dubai – Al-Wahda FC 1–0 90' 6.7
14 aug 2026 Al-Wahda FC – Ajman 2–3 90' 6.1
11 mei 2026 Khor Fakkan – Al-Wahda FC 1–1 90' 6.9
6 mei 2026 Al-Wahda FC – Al Wasl 2–3 31' 8.0
1 mei 2026 Al-Ain – Al-Wahda FC 2–4 90' 7.2
23 apr 2026 Al-Sharjah – Al-Wahda FC 0–2 84' 6.1
14 apr 2026 Al-Ittihad – Al-Wahda FC 1–0 120' 6.1

Carrière en transfers

8 clubs · 14 transfers · totale transfersom 5M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 5M €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer Niet bekendgemaakt
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Al-Wahda SC U19 Naar: Al-Wahda
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,08
Rating laatste wedstrijd7,14 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,08 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,6 6,4 7,1 6,5 7,2 6,2 6,2 6,4 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UAE Pro League Al-Wahda FC 6 (5) 453 0 0 6,33
2026 UAE League Cup Al-Wahda FC 2 (2) 167 0 2 6,80
2026 AFC Champions League Two Al-Wahda FC 2 (1) 118 0 0 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UAE Pro League 2024 · percentiel onder aanvallers (39 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 89 xG 50 Schoten 86 xA 50 Sleutelpasses 65 Succesvolle dribbels 24 Gewonnen luchtduels 30 Rating 91

24 wedstrijden · 2.121 min

Omar Khribin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,72
89
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,73
86
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,44
65
Succesvolle dribbels / 90 min 0,38
24
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,68
30
Rating 7,56
91

Hoe berekenen we dit?