OrcaScore
20

Aanvaller

Oliver Rathbone

  • Wrexham
  • England
  • 30 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
622 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,29
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd30
Geboortedatum10 okt 1996
Lengte173 cm
Gewicht66 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€850K
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 18 sep 2026 · Beëindigd: 11 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 6
Minuten550
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid196 · 85%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen19 / 1
Gewonnen duels38 / 82
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,23 / 0,54
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten299
Balverlies59
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels30
Clearances3
Balveroveringen25
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)57,13
Topsnelheid (km/u)33,53
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten72
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 90%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels2 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten35
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek50
Tactiek48
Verdediging49
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

254

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Wrexham – Middlesbrough 2–0 – –
30 okt 2026 Sheffield United – Wrexham 1–0 45' 6.5
24 okt 2026 Blackburn Rovers – Wrexham 2–0 12' 6.4
17 okt 2026 Wrexham – Preston North End 4–1 9' 6.5
13 okt 2026 Wrexham – West Bromwich Albion 1–2 72' 6.8
10 okt 2026 Derby County – Wrexham 1–1 75' 7.5
8 sep 2026 Wrexham – Burnley 1–1 45' 6.7
5 sep 2026 Swansea City – Wrexham 0–0 62' 6.5
2 sep 2026 Millwall – Wrexham 0–3 23' 6.5
28 aug 2026 Wrexham – Birmingham City 1–2 71' 7.4
22 aug 2026 Wrexham – Watford 1–1 69' 7.4
17 aug 2026 Cardiff City – Wrexham 1–1 67' 6.3
7 aug 2026 Middlesbrough – Wrexham 1–0 72' 6.2
2 aug 2026 Sunderland – Wrexham 1–0 – –
30 jul 2026 Liverpool FC – Wrexham 1–0 45' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 500k €
  1. Transfer 500k €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,530 okt 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 9 6,84 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,4 6,5 6,8 7,5 6,7 6,5 6,5 7,4 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Wrexham 11 (6) 550 1 1 6,77
2026 EFL Cup Wrexham 1 (1) 72 0 0 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder middenvelders (241 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 58 Voltooide passes 71 Passnauwkeurigheid 63 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 36 Tackles + onderscheppingen 91 Rating 96

41 wedstrijden · 3.061 min

Oliver Rathbone: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,12
58
Voltooide passes / 90 min 29,6
71
Passnauwkeurigheid 78,4%
63
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
36
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,88
91
Rating 7,12
96

Hoe berekenen we dit?