OrcaScore
8

Middenvelder

Oliver Larraz

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.045 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,31
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd25
Geboortedatum16 sep 2001
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€910K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 19
Minuten1.640
Rating6,94
Doelpunten / Assists1 / 6
Schoten (op doel)26 (5)
Passes · nauwkeurigheid923 · 88%
Kansen gecreëerd34
Tackles / Onderscheppingen49 / 24
Gewonnen duels86 / 178
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,41 / 3,84
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage4%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes41
Nauwkeurige voorzetten21
Balcontacten1.296
Balverlies239
Bal afgepakt18
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels77
Clearances13
Balveroveringen88
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt32
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)186,75
Topsnelheid (km/u)35,97
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid120 · 93%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen7 / 4
Gewonnen duels13 / 19
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten166
Balverlies27
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels13
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten225
Rating7,03
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid181 · 91%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen8 / 1
Gewonnen duels14 / 26
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten230
Balverlies32
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels14
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek53
Tactiek48
Verdediging50
Creativiteit56

Kenmerken

Sterke punten

7

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders FC 5–1 90' 7.9
29 okt 2026 Vancouver Whitecaps – San Diego FC 4–1 67' 7.8
25 okt 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 74' 6.8
18 okt 2026 Austin FC – Vancouver Whitecaps 1–2 9' 6.8
15 okt 2026 St.Louis City – Vancouver Whitecaps 0–0 77' 6.7
11 okt 2026 Los Angeles FC – Vancouver Whitecaps 1–1 89' 7.7
7 okt 2026 Chicago Fire – Vancouver Whitecaps 3–1 89' 7.2
27 sep 2026 Vancouver Whitecaps – DC United 3–3 85' 7.1
20 sep 2026 Real Salt Lake – Vancouver Whitecaps 0–3 90' 6.6
17 sep 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 – –
14 sep 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 64' 6.3
10 sep 2026 Vancouver Whitecaps – LA Galaxy 3–0 88' 6.9
6 sep 2026 Vancouver Whitecaps – St.Louis City 1–3 45' 7.2
3 sep 2026 Vancouver Whitecaps – CF Montréal 1–1 45' 6.8
30 aug 2026 Sporting Kansas City – Vancouver Whitecaps 0–3 62' 7.1

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Zonder club Naar: Colorado
    Transfer
  5. Barca Academy Naar: Zonder club
    Transfer
  6. Duisburg U19 Naar: Barca Academy
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd7,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden1
5 6 7 8 9 6,92 feb 2026 aug 2026 nov 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 7,8 6,8 6,8 6,7 7,7 7,2 7,1 6,6 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Vancouver Whitecaps 28 (19) 1.640 1 6 6,94
2026 Canadian Championship Vancouver Whitecaps 3 (3) 225 0 0 7,03
2026 Leagues Cup Vancouver Whitecaps 2 (2) 180 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 87 Sleutelpasses 84 Voltooide passes 53 Passnauwkeurigheid 36 Progressieve balvoeringen 30 Succesvolle dribbels 25 Tackles + onderscheppingen 91 Rating 55

8 wedstrijden · 614 min

Oliver Larraz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,26
87
Sleutelpasses / 90 min 2,20
84
Voltooide passes / 90 min 39,4
53
Passnauwkeurigheid 84,3%
36
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,73
30
Succesvolle dribbels / 90 min 0,29
25
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,10
91
Rating 6,91
55

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?