OrcaScore
97

Verdediger

Oleksandr Klymets

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.124 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd26
Geboortedatum14 feb 2000
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€580K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten990
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid446 · 78%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels72 / 149
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes26
Nauwkeurige voorzetten6
Gewonnen luchtduels11
Clearances24
Balveroveringen103
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten134
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid101 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels17 / 32
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances1
Balveroveringen20
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek48
Tactiek29
Verdediging45
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

17

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Zoria Luhansk – FC Epicentr Dunaivtsi 1–0 90' 7.5
29 okt 2026 FC Chernihiv – FC Epicentr Dunaivtsi 1–2 100' 7.0
24 okt 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – FC Kharkiv 1–2 90' 6.3
18 okt 2026 Karpaty Lviv – FC Epicentr Dunaivtsi 2–2 90' 5.9
10 okt 2026 Kolos Kovalivka – FC Epicentr Dunaivtsi 3–1 90' 5.9
19 sep 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – FC Livyi Bereh Kyiv 0–2 90' 6.2
14 sep 2026 Dynamo Kyiv – FC Epicentr Dunaivtsi 3–0 90' 5.8
9 sep 2026 FC Carbon Cherkasy – FC Epicentr Dunaivtsi 0–3 34' 7.3
6 sep 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – Bukovyna Chernivtsi 0–0 90' 7.6
29 aug 2026 Kudrivka – FC Epicentr Dunaivtsi 0–3 90' 7.1
22 aug 2026 TO4Ka Odesa – FC Epicentr Dunaivtsi 1–2 – –
14 aug 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – NK Veres Rivne 0–0 90' 7.6
9 aug 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – Shakhtar Donetsk 0–2 90' 5.8
2 aug 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – Obolon Kyiv 3–0 90' 7.5
23 mei 2026 FC Epicentr Dunaivtsi – SC Poltava 0–0 90' 7.0

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Volyn Naar: Karpaty
    Gratis transfer
  3. Volyn Lutsk II Naar: Volyn
    Transfer
  4. BRW-VIK Naar: Volyn Lutsk II
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd7,129 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 6,65 dec 2025 aug 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,3 5,9 5,9 6,2 5,8 7,3 7,6 7,1 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ukrainian Premier League FC Epicentr Dunaivtsi 11 (11) 990 0 0 6,66
2026 Ukraine Cup FC Epicentr Dunaivtsi 2 (1) 134 0 0 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ukrainian Premier League 2026 · percentiel onder verdedigers (43 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 34 Onderscheppingen 62 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 19 Gewonnen duels 46 Passnauwkeurigheid 24 Progressieve balvoeringen 50 Rating 26

4 wedstrijden · 360 min

Oleksandr Klymets: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
34
Onderscheppingen / 90 min 1,75
62
Clearances / 90 min 2,50
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,75
19
Gewonnen duels 54,9%
46
Passnauwkeurigheid 78,9%
24
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,65
26

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?