OrcaScore
16

Middenvelder

Nonato

  • Fluminense
  • Brazil
  • 28 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.980 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,14
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd28
Geboortedatum3 mrt 1998
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M
Contract tot31 dec 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 11 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 15
Minuten1.314
Rating6,97
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid886 · 91%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen34 / 27
Gewonnen duels75 / 133
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,13 / 1,81
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.084
Balverlies111
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels60
Clearances22
Balveroveringen77
Fouten ondervonden25
Fouten gemaakt31
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)149,84
Topsnelheid (km/u)33,41
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten135
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten531
Rating7,11
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid445 · 91%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen8 / 7
Gewonnen duels21 / 48
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,65 / 1,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten512
Balverlies58
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels18
Clearances4
Balveroveringen24
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,98
Topsnelheid (km/u)32,10

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek51
Tactiek50
Verdediging55
Creativiteit53

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Vitória – Fluminense – – –
29 okt 2026 Fluminense – Internacional 2–1 90' 7.4
25 okt 2026 Chapecoense – Fluminense 2–1 90' 6.7
22 okt 2026 Palmeiras – Fluminense 5–4 90' 6.6
18 okt 2026 Fluminense – Santos 1–2 76' 7.1
15 okt 2026 Fluminense – Palmeiras 1–2 90' 7.1
11 okt 2026 Flamengo – Fluminense 1–0 90' 7.3
20 sep 2026 Corinthians – Fluminense 1–3 76' 6.6
12 sep 2026 Atlético Mineiro – Fluminense 3–1 90' 6.7
9 sep 2026 Fluminense – Club Atlético Platense 2–0 90' 8.5
6 sep 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–0 90' 7.4
30 aug 2026 Athletico – Fluminense 3–3 90' 7.3
22 aug 2026 Fluminense – Remo 2–1 45' 6.6
19 aug 2026 Independiente Rivadavia – Fluminense 5–6 – –
15 aug 2026 Fluminense – Palmeiras 3–2 11' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 12 transfers · totale transfersom 3.2M €
  1. Transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 500k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 1.7M €
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 500k €
  11. Transfer 500k €
  12. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd7,429 okt 2026
Gemiste wedstrijden173 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,96 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,7 6,6 7,1 7,1 7,3 6,6 6,7 8,5 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Fluminense 19 (15) 1.314 1 1 6,97
2026 CONMEBOL Libertadores Fluminense 7 (6) 531 1 0 7,11
2026 Copa do Brasil Fluminense 3 (1) 135 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder middenvelders (72 spelers)

Vergelijken
50 xA 6 Sleutelpasses 15 Voltooide passes 67 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 4 Succesvolle dribbels 6 Tackles + onderscheppingen 66 Rating 55

5 wedstrijden · 391 min

Nonato: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
6
Sleutelpasses / 90 min 0,46
15
Voltooide passes / 90 min 44,2
67
Passnauwkeurigheid 91,9%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,23
4
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,99
66
Rating 6,92
55

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?