OrcaScore
6

Middenvelder

Noah Maieroni

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
806 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,22
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,12
Leeftijd21
Geboortedatum10 aug 2005
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€370K
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid144 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen10 / 2
Gewonnen duels21 / 36
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten178
Balverlies20
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels17
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,84
Topsnelheid (km/u)28,09
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten176
Rating7,50
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid120 · 87%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen17 / 2
Gewonnen duels23 / 36
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten162
Balverlies25
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels23
Clearances4
Balveroveringen11
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten450
Rating6,74
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid310 · 86%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels61 / 119
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels3
Clearances4
Balveroveringen53
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek57
Tactiek37
Verdediging40
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

7

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Brisbane Roar – Auckland FC 1–1 90' 8.4
23 okt 2026 Brisbane Roar – Perth Glory 2–1 90' 7.0
14 aug 2026 Brisbane Roar Youth – Gold Coast Knights 1–2 65' 7.1
9 aug 2026 Brisbane Roar – Sydney FC 2–4 86' 6.9
30 jul 2026 Sydney Olympic – Brisbane Roar 0–3 90' 8.1
2 jun 2026 Wynnum Wolves FC – Brisbane Roar Youth 2–1 90' 6.9
24 mei 2026 Brisbane Roar Youth – Eastern Suburbs 1–3 90' 6.4
15 mei 2026 Brisbane Roar Youth – Lions FC 1–3 90' 6.7
25 apr 2026 Perth Glory – Brisbane Roar 2–1 19' 6.5
18 apr 2026 Brisbane Roar – Melbourne City 2–3 90' 6.1
10 apr 2026 Central Coast Mariners – Brisbane Roar 2–2 90' 6.5
2 apr 2026 Brisbane Roar – Sydney FC 0–0 90' 6.8
22 mrt 2026 Brisbane Roar Youth – Wynnum Wolves FC 3–2 90' 6.6
13 mrt 2026 Brisbane Roar – Western Sydney Wanderers 2–2 90' 7.0
28 feb 2026 Brisbane Roar – Perth Glory 1–1 90' 6.5

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd8,430 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,73 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 8,4

Laatste 10 wedstrijden

8,4 7,0 7,1 6,9 8,1 6,9 6,4 6,7 6,5 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NPL Queensland Brisbane Roar Youth 5 (5) 450 0 1 6,74
2026 A-League Men Brisbane Roar 2 (2) 180 0 0 7,70
2026 Australia Cup Brisbane Roar 2 (2) 176 0 1 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

NPL Queensland 2024 · percentiel onder middenvelders (96 spelers)

Vergelijken
50 xA 88 Sleutelpasses 82 Voltooide passes 69 Passnauwkeurigheid 30 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 57 Tackles + onderscheppingen 13 Rating 50

18 wedstrijden · 1.511 min

Noah Maieroni: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,22
88
Sleutelpasses / 90 min 1,49
82
Voltooide passes / 90 min 32,2
69
Passnauwkeurigheid 73,2%
30
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,91
57
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,89
13
Rating 6,84
50

Hoe berekenen we dit?