OrcaScore
70

Aanvaller

Noa Lang

  • SSC Napoli
  • Netherlands
  • 27 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
636 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,28
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,17
Leeftijd27
Geboortedatum17 jun 1999
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€22M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 5
Minuten424
Rating7,26
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)12 (5)
Passes · nauwkeurigheid166 · 85%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen7 / 1
Gewonnen duels18 / 39
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,54 / 0,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten256
Balverlies60
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels13
Clearances8
Balveroveringen13
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,90
Topsnelheid (km/u)35,60
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten103
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 86%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels8 / 12
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten75
Balverlies22
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,94
Topsnelheid (km/u)30,40
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten109
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid37 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,47 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten65
Balverlies17
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,69
Topsnelheid (km/u)31,93

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval71
Techniek66
Tactiek50
Verdediging31
Creativiteit69

Kenmerken

Sterke punten

713

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 nov 2026 Netherlands – Greece – – –
4 nov 2026 FC Porto – SSC Napoli – – –
1 nov 2026 Juventus – SSC Napoli 2–0 90' 6.7
28 okt 2026 Monza – SSC Napoli 1–4 90' 8.1
24 okt 2026 SSC Napoli – AS Roma 3–3 79' 7.5
20 okt 2026 SSC Napoli – Bodø/Glimt 4–3 79' 7.2
17 okt 2026 Venezia – SSC Napoli 1–0 – –
13 okt 2026 Villarreal – SSC Napoli 3–1 30' 6.6
10 okt 2026 SSC Napoli – Frosinone 3–0 72' 8.1
4 okt 2026 Netherlands – Serbia 2–1 58' 6.8
1 okt 2026 Greece – Netherlands 2–2 45' 7.5
27 sep 2026 Serbia – Netherlands 1–2 – –
24 sep 2026 Netherlands – Germany 1–1 – –
20 sep 2026 Fiorentina – SSC Napoli 1–1 58' 6.7
13 sep 2026 SSC Napoli – Bologna 1–0 45' 7.0

Carrière en transfers

8 clubs · 13 transfers · totale transfersom 43.5M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. PSV Naar: Napoli
    Transfer 25M €
  4. Transfer 12.5M €
  5. Transfer 6M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Twente Naar: Ajax
    Terug van verhuur
  9. Twente Naar: Ajax
    Terug van verhuur
  10. Ajax Naar: Twente
    Verhuur
  11. Jong Ajax Naar: Ajax
    Transfer
  12. Transfer
  13. Feyenoord Youth Naar: Ajax Youth
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,01 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 8,1 7,5 7,2 6,6 8,1 6,8 7,5 6,7 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A SSC Napoli 8 (6) 514 1 1 7,19
2026 UEFA Champions League SSC Napoli 2 (1) 109 0 0 6,90
2026 UEFA Nations League Netherlands 2 (1) 103 0 0 7,15
2026 World Cup Qual. UEFA Netherlands 2 (0) 56 1 0 7,20
2026 FIFA World Cup Netherlands 2 (0) 13 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 52 xG 46 Schoten 22 xA 81 Sleutelpasses 91 Succesvolle dribbels 87 Gewonnen luchtduels 46 Rating 76

10 wedstrijden · 501 min

Noa Lang: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,36
52
xG / 90 min 0,33
46
Schoten / 90 min 1,80
22
xA / 90 min 0,22
81
Sleutelpasses / 90 min 2,34
91
Succesvolle dribbels / 90 min 2,34
87
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,90
46
Rating 7,05
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?