OrcaScore
26

Verdediger

Nir Bardea

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
903 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,86
Leeftijd30
Geboortedatum25 jan 1996
Lengte189 cm
Gewicht–
Marktwaarde€245K

Seizoensprestaties · 2024

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten718
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid278 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen8 / 2
Gewonnen duels33 / 60
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten396
Balverlies62
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels18
Gewonnen grondduels15
Clearances62
Balveroveringen34
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten185
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid91 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen9 / 5
Gewonnen duels23 / 30
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten123
Balverlies29
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels10
Clearances6
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Ashdod SC – Bnei Yehuda Tel Aviv 3–1 90' 7.3
23 okt 2026 Bnei Yehuda Tel Aviv – SC Kiryat Yam 5–1 90' 6.8
19 okt 2026 Hapoel Raanana – Bnei Yehuda Tel Aviv 1–1 90' 6.9
9 okt 2026 MS Kfar Qasem – Bnei Yehuda Tel Aviv 0–1 90' 6.9
1 okt 2026 Bnei Yehuda Tel Aviv – Maccabi Kiryat Gat 2–1 90' 7.2
28 sep 2026 Hapoel Kfar Saba – Bnei Yehuda Tel Aviv 1–2 90' 7.6
17 sep 2026 Bnei Yehuda Tel Aviv – Maccabi Herzliya 1–1 90' 7.5
10 sep 2026 Ironi Modiin – Bnei Yehuda Tel Aviv 1–4 90' 7.3
7 sep 2026 Bnei Yehuda Tel Aviv – Hapoel Rishon Lezion 0–0 90' 7.5
31 aug 2026 Hapoel Acre – Bnei Yehuda Tel Aviv 0–3 90' 8.1
23 aug 2026 Bnei Yehuda Tel Aviv – Hapoel Kfar Shelem 3–1 90' 7.7
18 aug 2026 Maccabi Bney Reine – Bnei Yehuda Tel Aviv 1–4 90' 7.2
20 jul 2026 Hapoel Petach Tikva – Bnei Yehuda Tel Aviv 1–1 – –
5 mei 2026 Hapoel Ramat Gan Givataim – Maccabi Petach Tikva 1–1 – –
6 feb 2026 Hapoel Nof HaGalil – Hapoel Ramat Gan Givataim 0–4 – –

Carrière en transfers

9 clubs · 8 transfers · totale transfersom 130k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Ashdod Naar: Honvéd
    Transfer 130k €
  8. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2024 Israeli Premier League Hapoel Hadera 9 (8) 718 0 0 6,87
2024 SuperLiga României Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 4 (1) 185 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Israeli Premier League 2024 · percentiel onder verdedigers (111 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 15 Onderscheppingen 1 Clearances 100 Gewonnen luchtduels 86 Gewonnen duels 51 Passnauwkeurigheid 34 Progressieve balvoeringen 50 Rating 64

9 wedstrijden · 718 min

Nir Bardea: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,00
15
Onderscheppingen / 90 min 0,25
1
Clearances / 90 min 7,77
100
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,26
86
Gewonnen duels 55,0%
51
Passnauwkeurigheid 79,9%
34
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,87
64

Hoe berekenen we dit?