OrcaScore
14

Verdediger

Niko Sigur

  • Toulouse
  • Canada
  • 23 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
728 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd23
Geboortedatum9 sep 2003
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,8M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten423
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid223 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 7
Gewonnen duels15 / 35
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten297
Balverlies33
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels11
Clearances10
Balveroveringen16
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt8
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)54,42
Topsnelheid (km/u)33,32
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten170
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid88 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels9 / 14
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten114
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances3
Balveroveringen9
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,32
Topsnelheid (km/u)28,46
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten135
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid62 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten83
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,83
Topsnelheid (km/u)31,23

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek47
Tactiek54
Verdediging66
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

159

Nationaal elftal

  • Canada25 caps · 2 goals · debuut sep 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Toulouse – RC Strasbourg 3–1 90' 7.0
1 nov 2026 Olympique de Marseille – Toulouse 2–0 89' 6.5
25 okt 2026 Toulouse – Troyes 0–0 90' 7.0
16 okt 2026 Le Mans – Toulouse 0–3 90' 6.9
10 okt 2026 AS Monaco – Toulouse 2–2 19' 7.1
7 okt 2026 USA – Canada 1–0 90' 6.7
3 okt 2026 Canada – Peru 2–0 63' 7.1
27 sep 2026 Canada – Chile 1–0 88' 8.3
19 sep 2026 Toulouse – Le Havre 3–2 90' 6.8
12 sep 2026 Lorient – Toulouse 2–2 45' 6.7
3 sep 2026 Toulouse – LOSC Lille 0–1 – –
27 aug 2026 Raków Częstochowa – HNK Hajduk Split 2–3 120' 6.7
20 aug 2026 HNK Hajduk Split – Raków Częstochowa 2–2 – –
16 aug 2026 HNK Gorica – HNK Hajduk Split 1–2 90' 6.7
13 aug 2026 HNK Hajduk Split – FK Žalgiris 4–0 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 4M €
  1. Transfer 4M €
  2. Transfer
  3. Whitecaps Res. Naar: Vaughan
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,06 nov 2026
Gemiste wedstrijden2
6 7 8 9 7,01 dec 2025 jun 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 7,0 6,9 7,1 6,7 7,1 8,3 6,8 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 1 Toulouse 7 (5) 513 0 0 6,86
2026 HNL HNK Hajduk Split 2 (2) 170 0 0 6,90
2026 FIFA World Cup Canada 3 (1) 135 0 0 6,67

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

HNL 2024 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 14 Voltooide passes 71 Passnauwkeurigheid 85 Progressieve balvoeringen 87 Succesvolle dribbels 49 Tackles + onderscheppingen 89 Rating 65

28 wedstrijden · 1.612 min

Niko Sigur: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,45
14
Voltooide passes / 90 min 30,6
71
Passnauwkeurigheid 84,8%
85
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,11
87
Succesvolle dribbels / 90 min 0,84
49
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,85
89
Rating 6,85
65

Hoe berekenen we dit?