OrcaScore
9

Aanvaller

Niklas Castro

  • SK Brann
  • Chile
  • 30 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.099 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,74
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,49
Leeftijd30
Geboortedatum8 jan 1996
Lengte173 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€745K
Contract tot31 dec 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Thigh Injury · Dag tot dag Sinds 2 okt 2026 · Beëindigd: 16 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten929
Rating7,30
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)27 (12)
Passes · nauwkeurigheid501 · 78%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen17 / 5
Gewonnen duels49 / 138
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists2,41 / 4,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten26
Balcontacten845
Balverlies281
Bal afgepakt21
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels44
Clearances3
Balveroveringen27
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt22
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)95,51
Topsnelheid (km/u)31,24
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists2 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten170
Rating8,60
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)5 (5)
Passes · nauwkeurigheid97 · 82%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels11 / 24
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists0,99 / 0,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage60%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten149
Balverlies37
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels10
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt2
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,74
Topsnelheid (km/u)27,82

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval73
Techniek57
Tactiek46
Verdediging28
Creativiteit62

Kenmerken

Sterke punten

2267

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Chile1 caps · 0 goals · debuut nov 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Sint-Truidense VV – SK Brann – – –
1 nov 2026 SK Brann – Molde FK 3–2 90' 6.6
28 okt 2026 Grorud – SK Brann 0–2 – –
25 okt 2026 Lillestrøm SK – SK Brann 3–2 90' 6.6
22 okt 2026 FK Kauno Žalgiris – SK Brann 1–4 88' 8.1
18 okt 2026 Vålerenga IF – SK Brann 3–1 90' 7.1
15 okt 2026 SK Brann – Lincoln Red Imps 2–1 82' 9.1
20 sep 2026 SK Brann – Bodø/Glimt 2–1 72' 7.5
13 sep 2026 IK Start – SK Brann 2–0 90' 6.7
5 sep 2026 SK Brann – Lillestrøm SK 1–2 83' 6.5
30 aug 2026 Sandefjord Fotball – SK Brann 0–0 90' 6.4
27 aug 2026 SK Brann – PAOK 3–2 – –
23 aug 2026 Fyllingen – SK Brann 0–4 – –
16 aug 2026 SK Brann – HamKam 3–0 90' 9.2
11 aug 2026 Apollon Limassol – SK Brann 2–4 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Aalesund Naar: Brann
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Vålerenga Yth. Naar: Vålerenga
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)15
Gemiddelde rating7,41
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden261 blessure geregistreerd
6 7 8 9 10 7,41 dec 2025 sep 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 8,1 7,1 9,1 7,5 6,7 6,5 6,4 9,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Eliteserien SK Brann 12 (10) 929 2 2 7,30
2026 UEFA Conference League SK Brann 2 (2) 170 3 0 8,60
2026 Norwegian Football Cup SK Brann – – 2 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Eliteserien 2024 · percentiel onder aanvallers (81 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 78 xG 48 Schoten 62 xA 48 Sleutelpasses 91 Succesvolle dribbels 33 Gewonnen luchtduels 50 Rating 98

29 wedstrijden · 2.026 min

Niklas Castro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,40
78
xG / 90 min 0,00
48
Schoten / 90 min 2,40
62
xA / 90 min 0,00
48
Sleutelpasses / 90 min 2,53
91
Succesvolle dribbels / 90 min 0,67
33
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,11
50
Rating 7,49
98

Hoe berekenen we dit?