OrcaScore
18

Verdediger

Nihad Mujakić

  • Erzurumspor FK
  • Bosnia & Herzegovina
  • 28 jaar
  • 189 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.054 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,59
Leeftijd28
Geboortedatum15 apr 1998
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€940K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten877
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid426 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen18 / 4
Gewonnen duels37 / 65
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten562
Balverlies93
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels32
Clearances25
Balveroveringen39
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)81,82
Topsnelheid (km/u)35,52
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten9
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid6 · 67%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten7
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,56
Topsnelheid (km/u)31,86
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten168
Rating6,65
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid47 · 83%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten89
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances8
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek44
Tactiek44
Verdediging59
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Çaykur Rizespor – Erzurumspor FK – – –
31 okt 2026 Erzurumspor FK – Çorum FK 1–3 90' 6.0
24 okt 2026 Gaziantep FK – Erzurumspor FK 1–3 90' 6.7
17 okt 2026 Erzurumspor FK – Eyüpspor 2–0 90' 6.7
10 okt 2026 Alanyaspor – Erzurumspor FK 0–0 90' 6.8
5 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 – –
2 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 – –
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 9' 6.7
25 sep 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 – –
20 sep 2026 Erzurumspor FK – Samsunspor 1–0 90' 7.1
11 sep 2026 Beşiktaş JK – Erzurumspor FK 3–0 67' 6.6
5 sep 2026 Erzurumspor FK – Konyaspor 1–0 90' 7.1
28 aug 2026 Gençlerbirliği – Erzurumspor FK 1–1 90' 6.4
21 aug 2026 Erzurumspor FK – Galatasaray 0–4 90' 6.1
16 aug 2026 Amedspor – Erzurumspor FK 3–0 90' 6.0

Carrière en transfers

10 clubs · 17 transfers · totale transfersom 1.9M €
  1. Transfer
  2. Transfer 400k €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 975k €
  8. Transfer 500k €
  9. Transfer Niet bekendgemaakt
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,56
Rating laatste wedstrijd6,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden03 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,56 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,0

Laatste 10 wedstrijden

6,0 6,7 6,7 6,8 6,7 7,1 6,6 7,1 6,4 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol Süper Lig Erzurumspor FK 10 (10) 877 0 0 6,55
2026 World Cup Qual. UEFA Bosnia & Herzegovina 4 (2) 168 1 0 6,65
2026 UEFA Nations League Bosnia & Herzegovina 1 (0) 9 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2026 · percentiel onder verdedigers (67 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 89 Onderscheppingen 2 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 23 Gewonnen duels 70 Passnauwkeurigheid 22 Progressieve balvoeringen 16 Rating 34

5 wedstrijden · 427 min

Nihad Mujakić: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,32
89
Onderscheppingen / 90 min 0,21
2
Clearances / 90 min 2,32
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,63
23
Gewonnen duels 64,7%
70
Passnauwkeurigheid 82,9%
22
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,21
16
Rating 6,66
34

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?