OrcaScore
4

Verdediger

Nicolas Hasler

  • FC Vaduz
  • Liechtenstein
  • 35 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.871 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,14
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,62
Leeftijd35
Geboortedatum4 mei 1991
Lengte178 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€48K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten995
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid520 · 82%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen18 / 13
Gewonnen duels45 / 73
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,28 / 1,58
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes23
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten774
Balverlies131
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels35
Clearances32
Balveroveringen58
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt4
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)105,21
Topsnelheid (km/u)32,33
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid74 · 68%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 6
Gewonnen duels7 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten121
Balverlies28
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances10
Balveroveringen13
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,02
Topsnelheid (km/u)28,16
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten696
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid211 · 77%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen9 / 6
Gewonnen duels20 / 37
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten314
Balverlies65
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels17
Clearances21
Balveroveringen33
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek49
Tactiek38
Verdediging52
Creativiteit46

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 nov 2026 Liechtenstein – Azerbaijan – – –
7 nov 2026 FC Vaduz – FC Sion – – –
31 okt 2026 Grasshopper Club Zürich – FC Vaduz 2–2 81' 7.0
24 okt 2026 Servette FC – FC Vaduz 2–1 73' 6.8
11 okt 2026 FC Vaduz – Basel 3–0 90' 7.1
1 okt 2026 Azerbaijan – Liechtenstein 0–0 90' 7.0
27 sep 2026 Malta – Liechtenstein 2–0 – –
24 sep 2026 Liechtenstein – Lithuania 0–2 90' 6.7
20 sep 2026 FC Vaduz – FC Thun 1–2 88' 7.0
13 sep 2026 FC Zürich – FC Vaduz 2–1 90' 6.6
5 sep 2026 FC Vaduz – FC Lausanne-Sport 3–1 90' 7.4
2 sep 2026 FC Luzern – FC Vaduz 2–1 90' 5.8
30 aug 2026 FC Vaduz – Grasshopper Club Zürich 5–2 90' 6.7
23 aug 2026 BSC Young Boys – FC Vaduz 4–2 90' 5.9
13 aug 2026 FC Vaduz – Inter Turku 2–2 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 40k €
  1. Thun Naar: Vaduz
    Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer 40k €
  5. Vaduz Naar: Toronto
    Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Balzers Yth. Naar: Balzers
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,76 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,8 7,1 7,0 6,7 7,0 6,6 7,4 5,8 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Vaduz 12 (11) 995 0 3 6,73
2026 World Cup Qual. UEFA Liechtenstein 8 (8) 696 0 0 6,40
2026 UEFA Nations League Liechtenstein 2 (2) 180 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Challenge League 2024 · percentiel onder middenvelders (102 spelers)

Vergelijken
50 xA 45 Sleutelpasses 39 Voltooide passes 44 Passnauwkeurigheid 38 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 14 Tackles + onderscheppingen 51 Rating 26

31 wedstrijden · 2.359 min

Nicolas Hasler: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
45
Sleutelpasses / 90 min 0,88
39
Voltooide passes / 90 min 26,3
44
Passnauwkeurigheid 77,4%
38
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,38
14
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,05
51
Rating 6,71
26

Hoe berekenen we dit?