OrcaScore
1

Doelman

Nicolás Avellaneda

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
36
3.300 min
Reddingen
75
Tegendoelpunten
42
Gemiddelde beoordeling
7,04
Leeftijd33
Geboortedatum24 feb 1993
Lengte191 cm
Gewicht83 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€235K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten390
Rating–
Reddingen / Tegendoelpunten– / 4
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten660
Rating7,74
Reddingen / Tegendoelpunten– / 3
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets4
Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 25
Minuten2.250
Rating6,85
Reddingen / Tegendoelpunten75 / 35
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid772 · 69%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels19 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes191
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.068
Balverlies244
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels6
Clearances23
Balveroveringen270
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden3
Team van de week0
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien41
Afgelegde afstand (km)26,68
Topsnelheid (km/u)27,73

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek44
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Unión La Calera – Huachipato – – –
31 okt 2026 Coquimbo Unido – Unión La Calera 1–0 90' 6.8
25 okt 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 3–1 90' 7.4
11 okt 2026 Deportes Concepción – Unión La Calera 1–1 90' 8.1
27 sep 2026 Universidad Católica – Unión La Calera 2–4 120' 10.0
24 sep 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 1–1 90' 7.0
15 sep 2026 Unión La Calera – Deportes Limache 1–0 90' 7.8
6 sep 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 – –
1 sep 2026 Unión La Calera – La Serena 0–1 90' 6.5
22 aug 2026 Audax Italiano – Unión La Calera 0–0 90' 6.8
16 aug 2026 Ñublense – Unión La Calera 2–1 90' 6.0
10 aug 2026 Unión La Calera – Colo-Colo 1–2 90' 7.5
6 aug 2026 Santiago Wanderers – Unión La Calera 0–4 – –
1 aug 2026 Cobresal – Unión La Calera 4–0 90' 6.0
28 jul 2026 Unión La Calera – Everton de Viña del Mar 1–1 90' 7.6

Carrière en transfers

10 clubs · 15 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Gratis transfer
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer
  15. Lanús U20 Naar: Lanús Reserve
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating7,13
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 10 7,13 feb 2026 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,4 8,1 10,0 7,0 7,8 6,5 6,8 6,0 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Unión La Calera 25 (25) 2.250 0 1 6,85
2026 Copa de la Liga Unión La Calera 7 (7) 660 0 0 7,74
2026 Copa Chile Unión La Calera 4 (4) 390 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder keepers (14 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 4 Reddingspercentage Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 89 Passnauwkeurigheid 18 Nauwkeurige lange passes 75 Rating 46

3 wedstrijden · 270 min

Nicolás Avellaneda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 1,33
4
Reddingspercentage –
–
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 66,7%
89
Passnauwkeurigheid 55,4%
18
Nauwkeurige lange passes / 90 min 8,33
75
Rating 7,03
46

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?