OrcaScore
27

Aanvaller

Nick Woltemade

  • Juventus
  • Germany
  • 24 jaar
  • 198 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
475 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,19
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd24
Geboortedatum14 feb 2002
Lengte198 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€54M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 2
Minuten352
Rating6,76
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid94 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels25 / 48
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,30 / 0,93
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten157
Balverlies43
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels16
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,85
Topsnelheid (km/u)29,40
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten104
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid29 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,85 / 0,33
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten42
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)3,35
Topsnelheid (km/u)29,16
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten19
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten11
Balverlies3
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)3,20
Topsnelheid (km/u)29,21

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek55
Tactiek46
Verdediging23
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

1252

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Germany14 caps · 4 goals · debuut jun 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 nov 2026 Serbia – Germany – – –
5 nov 2026 AZ Alkmaar – Juventus – – –
1 nov 2026 Juventus – SSC Napoli 2–0 90' 6.9
28 okt 2026 Genoa – Juventus 2–0 45' 7.3
25 okt 2026 Lecce – Juventus 0–2 90' 6.3
22 okt 2026 Juventus – Stade Rennais 2–2 90' 7.7
18 okt 2026 Juventus – Lazio 0–3 45' 7.1
15 okt 2026 Celta Vigo – Juventus 1–2 90' 7.5
11 okt 2026 Cagliari – Juventus 1–1 30' 6.8
4 okt 2026 Greece – Germany 0–0 27' 6.7
1 okt 2026 Germany – Serbia 2–0 77' 6.1
20 sep 2026 Juventus – Atalanta 2–0 8' 6.9
17 sep 2026 Juventus – NEC Nijmegen 5–0 83' 7.1
13 sep 2026 Sassuolo – Juventus 3–2 30' 6.2
6 sep 2026 Juventus – AC Milan 1–1 14' 6.6

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 75M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 75M €
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)56
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,66 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,3 6,3 7,7 7,1 7,5 6,8 6,7 6,1 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Juventus 8 (2) 352 0 0 6,76
2026 UEFA Europa League Juventus 3 (3) 263 3 1 7,43
2026 UEFA Nations League Germany 2 (1) 104 0 0 6,40
2026 EFL Cup Newcastle United 1 (1) 90 0 0 7,20
2026 Premier League Newcastle United 1 (0) 19 0 1 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 18 xG 17 Schoten 16 xA 41 Sleutelpasses 52 Succesvolle dribbels 42 Gewonnen luchtduels 69 Rating 13

10 wedstrijden · 653 min

Nick Woltemade: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,14
18
xG / 90 min 0,20
17
Schoten / 90 min 1,65
16
xA / 90 min 0,11
41
Sleutelpasses / 90 min 1,24
52
Succesvolle dribbels / 90 min 0,69
42
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,65
69
Rating 6,55
13

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?