OrcaScore
28

Verdediger

Niall Brookwell

  • Kerry FC
  • England
  • 24 jaar
  • 187 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
3.358 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,11
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd24
Geboortedatum22 mrt 2002
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot30 nov 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating0,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid34 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels2 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,32 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten48
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten210
Rating7,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid90 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels19 / 27
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels7
Clearances13
Balveroveringen33
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen34 / 34
Minuten3.058
Rating7,13
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)24 (8)
Passes · nauwkeurigheid1.219 · 78%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels327 / 518
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten12 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage17%
Nauwkeurige lange passes71
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels97
Clearances136
Balveroveringen458
Fouten ondervonden30
Fouten gemaakt40
Buitenspel0
Clean sheets9

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek45
Tactiek49
Verdediging60
Creativiteit37

Kenmerken

Sterke punten

2511

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 1–2 90' –
16 okt 2026 Kerry FC – Cork City 1–1 90' 7.1
9 okt 2026 Cobh Ramblers FC – Kerry FC 0–2 90' 7.5
2 okt 2026 Finn Harps – Kerry FC 1–2 90' 7.3
25 sep 2026 Kerry FC – Wexford FC 1–0 90' 7.7
11 sep 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 0–1 90' 7.0
5 sep 2026 Longford Town – Kerry FC 0–1 90' 7.7
28 aug 2026 Kerry FC – Treaty United FC 3–1 90' 7.7
21 aug 2026 Kerry FC – University College Dublin 1–1 90' 7.9
15 aug 2026 Sligo Rovers – Kerry FC 4–0 90' 7.6
7 aug 2026 Cork City – Kerry FC 3–1 90' 7.3
3 aug 2026 Kerry FC – Cobh Ramblers FC 3–0 90' 7.0
31 jul 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 0–4 90' 7.3
24 jul 2026 Kerry FC – Finn Harps 2–1 90' 7.1
10 jul 2026 Wexford FC – Kerry FC 2–2 90' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Zonder club Naar: Workington
    Transfer
  4. Newcastle U21 Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,15
Rating laatste wedstrijd7,116 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,15 feb 2026 jun 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 7,5 7,3 7,7 7,0 7,7 7,7 7,9 7,6 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Kerry FC 34 (34) 3.058 4 0 7,13
2026 FAI Cup Kerry FC 2 (2) 210 0 0 7,50
2026 Premier Division Kerry FC 1 (1) 90 0 0 0,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder verdedigers (43 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 99 Onderscheppingen 55 Clearances 20 Gewonnen luchtduels 36 Gewonnen duels 89 Passnauwkeurigheid 85 Progressieve balvoeringen 50 Rating 99

6 wedstrijden · 540 min

Niall Brookwell: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,50
99
Onderscheppingen / 90 min 2,00
55
Clearances / 90 min 2,67
20
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,67
36
Gewonnen duels 69,4%
89
Passnauwkeurigheid 87,3%
85
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,60
99

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?