OrcaScore

Middenvelder

Neto Berola

  • No team
  • Brazil
  • 38 jaar
  • 171 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.370 min
Doelpunten
9
G+A per 90 min: 0,38
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,23
Leeftijd38
Geboortedatum18 nov 1987
Lengte171 cm
Gewicht66 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€260K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten858
Rating7,29
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)36 (15)
Passes · nauwkeurigheid260 · 73%
Kansen gecreëerd21
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels79 / 178
Succesvolle dribbels44
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage8%
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten14
Gewonnen luchtduels4
Clearances2
Balveroveringen35
Fouten ondervonden26
Fouten gemaakt6
Buitenspel9
Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 21
Minuten1.512
Rating7,19
Doelpunten / Assists6 / 0
Schoten (op doel)41 (15)
Passes · nauwkeurigheid365 · 72%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels145 / 331
Succesvolle dribbels44
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage15%
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten9
Gewonnen luchtduels11
Clearances2
Balveroveringen42
Fouten ondervonden49
Fouten gemaakt26
Buitenspel13
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval61
Techniek73
Tactiek38
Verdediging33
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
22 aug 2026 Ituano – Paysandu SC 0–1 46' 7.4
15 aug 2026 Volta Redonda – Ituano 1–0 68' 7.1
9 aug 2026 Ituano – Barra FC 2–0 90' 8.4
12 jul 2026 Ituano – Ferroviária 1–3 66' 7.1
5 jul 2026 Santa Cruz – Ituano 1–0 45' 7.0
29 jun 2026 Ituano – Maranhão AC 0–0 87' 6.8
21 jun 2026 Ituano – Figueirense 0–0 61' 7.0
14 jun 2026 AO Itabaiana – Ituano 2–2 71' 6.9
31 mei 2026 Caxias – Ituano 2–1 65' 7.9
26 mei 2026 Ituano – Botafogo-PB 1–0 64' 7.8
18 mei 2026 Guarani – Ituano 1–3 65' 7.3
11 mei 2026 Ituano – Confiança 1–0 86' 7.8
5 mei 2026 Ypiranga FC – Ituano 2–0 44' 6.3
1 mei 2026 Ferroviária – Ituano 1–1 75' 7.4
24 apr 2026 Ituano – Ferroviária 0–1 83' 6.5

Carrière en transfers

11 clubs · 13 transfers · totale transfersom 850k €
  1. Ituano Naar: Zonder club
    Transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Veracruz Naar: CSA
    Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer 850k €
  13. Gratis transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Paulista, Série A2 Ituano 21 (21) 1.512 6 0 7,19
2026 Brasileirão Série C Ituano 13 (12) 858 3 1 7,29

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder aanvallers (104 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 12 xG 50 Schoten 60 xA 50 Sleutelpasses 91 Succesvolle dribbels 87 Gewonnen luchtduels 18 Rating 33

18 wedstrijden · 487 min

Neto Berola: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
12
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,40
60
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,85
91
Succesvolle dribbels / 90 min 1,29
87
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,55
18
Rating 6,73
33

Hoe berekenen we dit?