OrcaScore
18

Middenvelder

Nathan Rodes

  • FCV Dender
  • Belgium
  • 28 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
720 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,12
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,25
Leeftijd28
Geboortedatum11 dec 1997
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€645K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid381 · 83%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen18 / 9
Gewonnen duels43 / 86
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,57 / 0,95
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten499
Balverlies90
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels27
Clearances16
Balveroveringen38
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)82,95
Topsnelheid (km/u)35,77
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek46
Tactiek47
Verdediging57
Creativiteit46

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Dender – Jong KRC Genk U23 1–1 90' 6.6
16 okt 2026 Standard Liège – Dender 2–0 90' 7.2
9 okt 2026 Dender – Club NXT U23 3–0 90' 6.8
20 sep 2026 Dender – Patro Eisden Maasmechelen 1–0 90' 8.0
11 sep 2026 KAA Gent Reserve U23 – Dender 0–1 90' 7.3
4 sep 2026 Dender – RFC Seraing 2–0 90' 7.3
29 aug 2026 RFC Liège – Dender 1–2 90' 7.4
22 aug 2026 Dender – K. Beerschot V.A. 2–0 90' 7.7
14 aug 2026 Koninklijke Sporting Hasselt – Dender 1–0 90' 6.9
23 mei 2026 Dender – Lommel SK 0–0 90' 7.2
17 mei 2026 Lommel SK – Dender 3–2 90' 6.4
9 mei 2026 SV Zulte Waregem – Dender 2–1 70' 6.6
3 mei 2026 Dender – RAAL La Louvière 2–1 90' 6.9
24 apr 2026 Cercle Brugge – Dender 2–1 90' 6.5
19 apr 2026 Dender – Cercle Brugge 1–4 90' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer
  6. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,89 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,2 6,8 8,0 7,3 7,3 7,4 7,7 6,9 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Challenger Pro League Dender 8 (8) 720 0 1 7,25
2026 Belgian Cup Dender – – 0 – 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Pro League 2024 · percentiel onder middenvelders (159 spelers)

Vergelijken
50 xA 31 Sleutelpasses 9 Voltooide passes 65 Passnauwkeurigheid 42 Progressieve balvoeringen 43 Succesvolle dribbels 41 Tackles + onderscheppingen 53 Rating 56

40 wedstrijden · 3.438 min

Nathan Rodes: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,08
31
Sleutelpasses / 90 min 0,42
9
Voltooide passes / 90 min 33,3
65
Passnauwkeurigheid 79,9%
42
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
43
Succesvolle dribbels / 90 min 0,71
41
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,01
53
Rating 6,90
56

Hoe berekenen we dit?