OrcaScore
3

Verdediger

Nathan Messer

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.342 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,27
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd25
Geboortedatum6 jul 2001
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€220K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 25
Minuten2.158
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 7
Schoten (op doel)12 (2)
Passes · nauwkeurigheid955 · 85%
Kansen gecreëerd47
Tackles / Onderscheppingen32 / 17
Gewonnen duels99 / 183
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 1,58
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd12
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes50
Nauwkeurige voorzetten49
Balcontacten1.619
Balverlies391
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels33
Gewonnen grondduels66
Clearances56
Balveroveringen78
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt20
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)165,48
Topsnelheid (km/u)35,06
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten184
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid96 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten159
Balverlies42
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval43
Techniek49
Tactiek40
Verdediging55
Creativiteit51

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Charleston Battery – Rhode Island Union 6–5 45' 6.2
25 okt 2026 Charleston Battery – Indy Eleven 1–0 72' 6.9
18 okt 2026 Miami FC – Charleston Battery 1–2 90' 7.0
15 okt 2026 Hartford Athletic – Charleston Battery 1–1 45' 6.7
11 okt 2026 Charleston Battery – Louisville City FC 0–2 28' 6.4
27 sep 2026 Charleston Battery – Rhode Island Union 2–0 63' 6.7
20 sep 2026 Charleston Battery – Monterey Bay FC 1–0 90' 7.3
3 sep 2026 Charleston Battery – Hartford Athletic 1–2 60' 6.4
30 aug 2026 Las Vegas Lights – Charleston Battery 0–2 17' 6.3
25 aug 2026 Charleston Battery – Miami FC 5–0 73' 7.3
16 aug 2026 Pittsburgh Riverhounds – Charleston Battery 3–1 64' 6.3
9 aug 2026 Loudoun United FC – Charleston Battery 0–1 57' 6.6
2 aug 2026 Charleston Battery – Brooklyn FC 5–0 90' 7.8
26 jul 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – Charleston Battery 2–1 90' 6.2
19 jul 2026 Charleston Battery – Sacramento Republic FC 1–1 90' 6.4

Carrière en transfers

6 clubs · 12 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Friars Naar: Rhode Island
    Gratis transfer
  4. Primorje Naar: Friars
    Gratis transfer
  5. W&M Tribe Naar: Primorje
    Gratis transfer
  6. Vermont Green Naar: W&M Tribe
    Terug van verhuur
  7. W&M Tribe Naar: Vermont Green
    Verhuur
  8. Evergreen Naar: W&M Tribe
    Terug van verhuur
  9. W&M Tribe Naar: Evergreen
    Verhuur
  10. Meerbusch Naar: W&M Tribe
    Terug van verhuur
  11. W&M Tribe Naar: Meerbusch
    Verhuur
  12. Bethesda-Olney Naar: W&M Tribe
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,925 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,73 nov 2025 jun 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,0 6,7 6,4 6,7 7,3 6,4 6,3 7,3 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Charleston Battery 30 (25) 2.158 0 7 6,68
2026 US Open Cup Charleston Battery 2 (2) 184 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 28 Onderscheppingen 0 Clearances 1 Gewonnen luchtduels 27 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 72 Progressieve balvoeringen 55 Rating 51

5 wedstrijden · 303 min

Nathan Messer: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,89
28
Onderscheppingen / 90 min 0,00
0
Clearances / 90 min 0,89
1
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,89
27
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 85,9%
72
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,89
55
Rating 6,80
51

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?