OrcaScore
7

Verdediger

Murat Paluli

  • Sivasspor
  • Türkiye
  • 32 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
423 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,43
Leeftijd32
Geboortedatum9 aug 1994
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€385K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten423
Rating6,43
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid152 · 80%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 4
Gewonnen duels20 / 39
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten254
Balverlies48
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels16
Clearances12
Balveroveringen23
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,84
Topsnelheid (km/u)30,26

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek48
Tactiek40
Verdediging58
Creativiteit45

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Sivasspor – Boluspor 1–2 90' 6.2
19 sep 2026 Keçiörengücü – Sivasspor 1–1 90' 6.4
13 sep 2026 Sivasspor – Muğlaspor 1–1 90' 7.2
6 sep 2026 Antalyaspor – Sivasspor 1–2 90' 6.7
2 sep 2026 Sivasspor – Mardin 1969 Spor 2–2 45' 7.1
16 aug 2026 Kayserispor – Sivasspor 2–0 18' 5.0
2 mei 2026 Bandırmaspor – Sivasspor 1–0 71' 6.4
26 apr 2026 Sivasspor – Iğdır FK 2–1 90' 6.9
19 apr 2026 Çorum FK – Sivasspor 3–1 90' 6.1
13 apr 2026 Sivasspor – İstanbulspor 1–3 90' 5.8
9 apr 2026 Boluspor – Sivasspor 1–2 90' 7.2
5 apr 2026 Sivasspor – Esenler Erokspor 1–3 90' 6.1
21 mrt 2026 Manisa FK – Sivasspor 0–1 90' 6.8
15 mrt 2026 Sivasspor – Ümraniyespor 1–0 90' 6.9
11 mrt 2026 Hatayspor – Sivasspor 1–2 90' 6.8

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers · totale transfersom 46k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Zonder club Naar: Hatayspor
    Transfer
  4. Erzurumspor Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Transfer 46k €
  6. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,21 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
4 5 6 7 8 9 6,67 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 6,4 7,2 6,7 7,1 5,0 6,4 6,9 6,1 5,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol 1.Lig Sivasspor 6 (4) 423 0 0 6,43

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol 1.Lig 2026 · percentiel onder verdedigers (82 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 74 Onderscheppingen 29 Clearances 36 Gewonnen luchtduels 43 Gewonnen duels 64 Passnauwkeurigheid 17 Progressieve balvoeringen 71 Rating 48

4 wedstrijden · 315 min

Murat Paluli: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,00
74
Onderscheppingen / 90 min 0,86
29
Clearances / 90 min 2,86
36
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,86
43
Gewonnen duels 59,3%
64
Passnauwkeurigheid 80,4%
17
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,43
71
Rating 6,85
48

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?