OrcaScore
12

Middenvelder

Moses Sesay

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.022 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,35
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd19
Geboortedatum5 jan 2007
Lengte180 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten951
Rating6,99
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)29 (9)
Passes · nauwkeurigheid283 · 85%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen15 / 5
Gewonnen duels63 / 125
Succesvolle dribbels17
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,14 / 1,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten511
Balverlies134
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels60
Clearances1
Balveroveringen35
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt11
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)103,11
Topsnelheid (km/u)35,33
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten71
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid21 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten29
Balverlies8
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Colchester United – Walsall 1–3 90' 6.5
24 okt 2026 Northampton Town – Colchester United 2–0 90' 6.5
20 okt 2026 Chesterfield – Colchester United 1–1 90' 6.9
17 okt 2026 Colchester United – Exeter 0–0 90' 7.4
10 okt 2026 Newport County – Colchester United 1–0 90' 6.3
3 okt 2026 Colchester United – Luton Town 4–5 71' 6.8
26 sep 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 90' 8.7
22 sep 2026 Peterborough United – Colchester United 3–1 – –
19 sep 2026 Colchester United – Cheltenham Town 1–1 90' 8.3
12 sep 2026 Colchester United – Crewe Alexandra 1–1 87' 6.2
5 sep 2026 Swindon Town – Colchester United 3–1 70' 7.4
1 sep 2026 Bristol Rovers – Colchester United 2–0 45' 6.2
29 aug 2026 Colchester United – Rochdale 1–0 74' 7.2
22 aug 2026 Colchester United – Oldham Athletic 2–1 45' 6.3
18 aug 2026 Truro City – Southampton U21 2–1 – –

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)13
Gemiddelde rating6,98
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden1
5 6 7 8 9 6,98 aug 2026 sep 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,5 6,9 7,4 6,3 6,8 8,7 8,3 6,2 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Colchester United 12 (10) 951 3 1 6,99
2026 Football League Trophy Colchester United 1 (1) 71 0 0 6,80
2026 England National League Cup Southampton U21 – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 34 Sleutelpasses 57 Voltooide passes 75 Passnauwkeurigheid 100 Progressieve balvoeringen 84 Succesvolle dribbels 92 Tackles + onderscheppingen 55 Rating 90

7 wedstrijden · 501 min

Moses Sesay: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 1,26
57
Voltooide passes / 90 min 28,0
75
Passnauwkeurigheid 92,3%
100
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,69
84
Succesvolle dribbels / 90 min 1,98
92
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,69
55
Rating 7,19
90

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?