OrcaScore
7

Middenvelder

Morgan Whittaker

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.104 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,49
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,34
Leeftijd25
Geboortedatum7 jan 2001
Lengte183 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€12,7M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten683
Rating7,58
Doelpunten / Assists5 / 0
Schoten (op doel)31 (13)
Passes · nauwkeurigheid290 · 81%
Kansen gecreëerd17
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels31 / 68
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,44 / 1,48
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage16%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten441
Balverlies122
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels27
Clearances4
Balveroveringen19
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)79,71
Topsnelheid (km/u)35,96
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten248
Rating6,97
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid102 · 88%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen8 / 0
Gewonnen duels16 / 25
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,37 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten157
Balverlies35
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels15
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,17
Topsnelheid (km/u)29,68
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten173
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid78 · 91%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 3
Gewonnen duels6 / 18
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten120
Balverlies29
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval63
Techniek56
Tactiek41
Verdediging35
Creativiteit56

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Colorado Rapids – Chicago Fire 2–4 90' 8.1
29 okt 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 63' 7.6
25 okt 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 90' 7.7
18 okt 2026 Portland Timbers – Colorado Rapids 0–0 62' 6.7
15 okt 2026 Colorado Rapids – Minnesota United 2–2 72' 6.9
11 okt 2026 Colorado Rapids – San Jose Earthquakes 1–1 90' 7.4
27 sep 2026 LA Galaxy – Colorado Rapids 3–2 90' 7.3
20 sep 2026 Colorado Rapids – Seattle Sounders FC 3–3 90' 9.4
17 sep 2026 Colorado Rapids – St.Louis City 0–3 90' 7.6
13 sep 2026 Colorado Rapids – CF Montréal 1–0 36' 7.1
29 aug 2026 Middlesbrough – West Bromwich Albion 3–1 69' 6.7
25 aug 2026 Doncaster Rovers – Middlesbrough 1–3 84' 6.6
22 aug 2026 Blackburn Rovers – Middlesbrough 2–1 90' 7.7
15 aug 2026 Middlesbrough – Lincoln City 2–1 89' 6.5
7 aug 2026 Middlesbrough – Wrexham 1–0 89' 7.0

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 20.2M €
  1. Transfer 11.2M €
  2. Transfer 7.1M €
  3. Transfer 1.2M €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Derby Naar: Swansea
    Transfer 795k €
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,09
Rating laatste wedstrijd8,11 nov 2026
Gemiste wedstrijden4
5 6 7 8 9 10 7,09 dec 2025 apr 2026 nov 2026 8,1

Laatste 10 wedstrijden

8,1 7,6 7,7 6,7 6,9 7,4 7,3 9,4 7,6 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Colorado Rapids 9 (8) 683 5 0 7,58
2026 Championship Middlesbrough 3 (3) 248 0 1 6,97
2026 EFL Cup Middlesbrough 2 (2) 173 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (234 spelers)

Vergelijken
50 xA 44 Sleutelpasses 47 Voltooide passes 35 Passnauwkeurigheid 42 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 89 Tackles + onderscheppingen 20 Rating 63

36 wedstrijden · 2.743 min

Morgan Whittaker: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
44
Sleutelpasses / 90 min 1,08
47
Voltooide passes / 90 min 22,2
35
Passnauwkeurigheid 79,1%
42
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Succesvolle dribbels / 90 min 1,71
89
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,77
20
Rating 6,90
63

Hoe berekenen we dit?