OrcaScore
22

Middenvelder

Mohamed Omar

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
640 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,53
Leeftijd27
Geboortedatum9 aug 1999
Lengte190 cm
Gewicht–
Marktwaarde€135K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid10 · 50%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten20
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 5
Minuten550
Rating6,54
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid161 · 76%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen3 / 5
Gewonnen duels23 / 55
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten213
Balverlies50
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels10
Clearances6
Balveroveringen12
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)43,74
Topsnelheid (km/u)34,23

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval42
Techniek40
Tactiek34
Verdediging46
Creativiteit41

Nationaal elftal

  • Somalia8 caps · 1 goals · debuut mrt 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Indy Eleven – FC Tampa Bay Rowdies 1–3 81' 7.0
4 okt 2026 Loudoun United FC – Indy Eleven 1–1 45' 6.4
29 sep 2026 Somalia – Côte d'Ivoire 0–2 90' 6.4
21 sep 2026 Indy Eleven – Oakland Roots SC 0–1 36' 6.7
16 sep 2026 Indy Eleven – Brooklyn FC 4–0 16' 6.6
12 sep 2026 New Mexico United – Indy Eleven 2–2 90' 6.3
30 aug 2026 Phoenix Rising FC – Indy Eleven 2–1 20' 6.6
23 aug 2026 Indy Eleven – Louisville City FC 2–1 – –
16 aug 2026 SC Jacksonville – Indy Eleven 0–1 – –
10 aug 2026 Indy Eleven – Hartford Athletic 1–1 – –
1 aug 2026 San Antonio FC – Indy Eleven 3–1 45' 6.3
26 jul 2026 Indy Eleven – Loudoun United FC 0–1 61' 6.2
19 jul 2026 Detroit City FC – Indy Eleven 2–0 33' 6.5
16 jul 2026 Miami FC – Indy Eleven 2–0 27' 6.5
4 jul 2026 Indy Eleven – Charleston Battery 2–0 65' 6.7

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers
  1. Zonder club Naar: Indy Eleven
    Transfer
  2. San Antonio Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Black Rock FC Naar: Notre Dame Fighting Irish
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd7,011 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,58 mei 2026 jul 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,4 6,4 6,7 6,6 6,3 6,6 6,3 6,2 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Indy Eleven 14 (5) 550 0 0 6,54
2026 Africa Cup of Nations Qual. Somalia 1 (1) 90 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (208 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 10 Voltooide passes 40 Passnauwkeurigheid 42 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 8 Tackles + onderscheppingen 87 Rating 11

7 wedstrijden · 384 min

Mohamed Omar: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,47
10
Voltooide passes / 90 min 26,3
40
Passnauwkeurigheid 79,4%
42
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,23
8
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,52
87
Rating 6,66
11

Hoe berekenen we dit?