OrcaScore
8

Middenvelder

Modestas Vorobjovas

  • Bnei Sakhnin
  • Lithuania
  • 30 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
914 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd30
Geboortedatum30 dec 1995
Lengte177 cm
Gewicht66 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€415K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten800
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid353 · 86%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen18 / 6
Gewonnen duels34 / 56
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes27
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten453
Balverlies63
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels29
Clearances10
Balveroveringen45
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)101,20
Topsnelheid (km/u)36,14
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten114
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid91 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten107
Balverlies24
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen13
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,76
Topsnelheid (km/u)29,79
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek48
Tactiek48
Verdediging54
Creativiteit47

Nationaal elftal

  • Lithuania56 caps · 1 goals · debuut mrt 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Bnei Sakhnin – Ironi Dorot Tiberias 1–1 90' 7.4
24 okt 2026 Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Bnei Sakhnin 0–1 90' 7.1
17 okt 2026 Bnei Sakhnin – Hapoel Petach Tikva 2–0 90' 7.0
10 okt 2026 Maccabi Tel Aviv – Bnei Sakhnin 0–0 80' 7.0
4 okt 2026 Azerbaijan – Lithuania 1–0 45' 6.4
30 sep 2026 Lithuania – Andorra 3–0 – –
27 sep 2026 Lithuania – Azerbaijan 1–1 24' 6.4
24 sep 2026 Liechtenstein – Lithuania 0–2 45' 7.0
19 sep 2026 Bnei Sakhnin – Hapoel Ramat Gan Givataim 1–0 90' 7.2
14 sep 2026 Hapoel Haifa – Bnei Sakhnin 3–1 90' 6.6
7 sep 2026 Bnei Sakhnin – Beitar Jerusalem 0–1 90' 6.7
29 aug 2026 Bnei Sakhnin – Maccabi Petach Tikva 1–2 90' 7.1
24 aug 2026 Maccabi Netanya – Bnei Sakhnin 0–0 90' 6.9
15 aug 2026 Bnei Sakhnin – Hapoel Petach Tikva 1–0 – –
1 aug 2026 Bnei Sakhnin – Hapoel Haifa 1–2 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,90 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,1 7,0 7,0 6,4 6,4 7,0 7,2 6,6 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Israeli Premier League Bnei Sakhnin 9 (9) 800 0 0 7,00
2026 UEFA Nations League Lithuania 3 (2) 114 0 0 6,60
2026 Toto Cup Al Bnei Sakhnin – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol 1.Lig 2024 · percentiel onder middenvelders (207 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 28 Voltooide passes 70 Passnauwkeurigheid 74 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 2 Tackles + onderscheppingen 86 Rating 74

30 wedstrijden · 2.365 min

Modestas Vorobjovas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,65
28
Voltooide passes / 90 min 34,7
70
Passnauwkeurigheid 83,0%
74
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,19
2
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,81
86
Rating 6,97
74

Hoe berekenen we dit?