OrcaScore
8

Middenvelder

Moacir

  • América-PE
  • Brazil
  • 40 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
727 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,70
Leeftijd40
Geboortedatum14 feb 1986
Lengte184 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€97K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid120 · 93%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels13 / 19
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels4
Clearances3
Balveroveringen25
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten547
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid218 · 88%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels26 / 59
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels12
Clearances3
Balveroveringen34
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Clean sheets0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Guarany EC PE – América-PE 0–7 90' 7.2
20 okt 2026 América-PE – Íbis SC 1–1 90' 7.0
19 feb 2026 AA Aparecidense – Centro-Oeste 4–0 47' 6.5
14 feb 2026 Centro-Oeste – AA Aparecidense 4–2 72' 6.6
7 feb 2026 CRAC – Centro-Oeste 3–0 90' 6.6
1 feb 2026 Centro-Oeste – Goiatuba EC 1–0 61' 6.7
29 jan 2026 Centro-Oeste – Vila Nova FC 0–2 74' 6.4
25 jan 2026 Inhumas – Centro-Oeste 2–2 90' 6.9
22 jan 2026 Goiás – Centro-Oeste 4–0 – –
17 jan 2026 Centro-Oeste – Jataiense 0–3 48' 6.5
11 jan 2026 Centro-Oeste – AA Aparecidense 0–0 50' 6.6
24 aug 2025 Central SC – Maranhão AC 0–0 – –
16 aug 2025 Maranhão AC – Central SC 2–1 – –
16 feb 2025 Santa Cruz – Central SC 2–1 72' 6.1
11 feb 2025 Central SC – Decisão Goiana 1–2 90' 7.0

Carrière en transfers

21 clubs · 34 transfers · totale transfersom 600k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Caxias Naar: Central
    Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. CRB Naar: Criciúma
    Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Transfer Niet bekendgemaakt
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Terug van verhuur
  17. Transfer Niet bekendgemaakt
  18. Verhuur
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Terug van verhuur
  22. Verhuur
  23. Terug van verhuur
  24. Verhuur
  25. Terug van verhuur
  26. Verhuur
  27. Terug van verhuur
  28. Verhuur
  29. Terug van verhuur
  30. Verhuur
  31. Terug van verhuur
  32. Verhuur
  33. Transfer 600k €
  34. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)10
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd7,229 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 6,70 jan 2026 feb 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,0 6,5 6,6 6,6 6,7 6,4 6,9 6,5 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Goiano Centro-Oeste 8 (8) 547 0 0 6,60
2026 Pernambucano América-PE 2 (2) 180 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Pernambucano 2024 · percentiel onder middenvelders (70 spelers)

Vergelijken
50 xA 81 Sleutelpasses 64 Voltooide passes 74 Passnauwkeurigheid 76 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 61 Tackles + onderscheppingen 34 Rating 84

9 wedstrijden · 798 min

Moacir: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,14
81
Sleutelpasses / 90 min 1,13
64
Voltooide passes / 90 min 31,6
74
Passnauwkeurigheid 85,6%
76
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,26
61
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,13
34
Rating 7,20
84

Hoe berekenen we dit?