OrcaScore
11

Middenvelder

Mitch Pinnock

  • Bromley
  • England
  • 31 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.125 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,24
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd31
Geboortedatum12 dec 1994
Lengte178 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€205K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.063
Rating6,63
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)11 (6)
Passes · nauwkeurigheid240 · 68%
Kansen gecreëerd21
Tackles / Onderscheppingen10 / 16
Gewonnen duels28 / 89
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,77 / 2,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten27
Balcontacten595
Balverlies244
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels23
Clearances18
Balveroveringen31
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt12
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)97,26
Topsnelheid (km/u)35,71
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten62
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid16 · 63%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,42
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten45
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek54
Tactiek43
Verdediging45
Creativiteit61

Kenmerken

Sterke punten

267

Zwakke punten

13166

Nationaal elftal

  • England C1 caps · 0 goals · debuut mrt 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Wigan Athletic – Bromley 3–2 90' 6.3
27 okt 2026 Milton Keynes Dons – Bromley 4–1 90' 7.8
24 okt 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 90' 6.6
20 okt 2026 Bromley – Leicester City 0–4 90' 6.4
17 okt 2026 Stockport County – Bromley 1–0 90' 6.6
10 okt 2026 Mansfield Town – Bromley 2–1 73' 7.1
19 sep 2026 Bromley – Huddersfield Town 2–1 90' 6.3
12 sep 2026 Blackpool – Bromley 2–2 63' 6.4
7 sep 2026 Bromley – AFC Wimbledon 0–2 90' 6.2
1 sep 2026 Bromley – Leyton Orient 0–5 90' 6.2
29 aug 2026 Sheffield Wednesday – Bromley 7–2 45' 5.7
22 aug 2026 Bromley – Cambridge United 1–1 72' 6.8
15 aug 2026 Barnsley – Bromley 0–1 90' 7.8
8 aug 2026 Bromley – Reading 5–6 62' 6.7
31 jul 2026 Bromley – Queens Park Rangers 0–7 – –

Carrière en transfers

12 clubs · 21 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Gratis transfer
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Zonder club Naar: Bromley
    Transfer
  18. Southend Naar: Zonder club
    Transfer
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating7,05
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,05 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,8 6,6 6,4 6,6 7,1 6,3 6,4 6,2 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Bromley 13 (13) 1.063 1 2 6,63
2026 EFL Cup Bromley 1 (1) 62 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 83 Sleutelpasses 74 Voltooide passes 10 Passnauwkeurigheid 19 Progressieve balvoeringen 33 Succesvolle dribbels 6 Tackles + onderscheppingen 34 Rating 1

6 wedstrijden · 450 min

Mitch Pinnock: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,21
83
Sleutelpasses / 90 min 1,60
74
Voltooide passes / 90 min 14,4
10
Passnauwkeurigheid 68,6%
19
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,60
33
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,00
34
Rating 6,27
1

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?