OrcaScore
22

Middenvelder

Mika Baur

  • Celtic
  • Germany
  • 22 jaar
  • 172 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.040 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,35
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,21
Leeftijd22
Geboortedatum9 jul 2004
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€7,6M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten202
Rating7,37
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid107 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels7 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,60 / 0,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten144
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances7
Balveroveringen12
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)26,24
Topsnelheid (km/u)34,46
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten24
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid23 · 83%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten29
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,43
Topsnelheid (km/u)28,86
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten814
Rating7,27
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)15 (10)
Passes · nauwkeurigheid462 · 89%
Kansen gecreëerd20
Tackles / Onderscheppingen31 / 11
Gewonnen duels48 / 97
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,44 / 1,47
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes26
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten651
Balverlies119
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels42
Clearances11
Balveroveringen33
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)73,42
Topsnelheid (km/u)35,65

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek57
Tactiek48
Verdediging47
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

7

Nationaal elftal

  • Germany2 caps · 0 goals · debuut okt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 mrt 2027 St. Johnstone – Celtic – – –
8 nov 2026 Celtic – Kilmarnock – – –
5 nov 2026 Celtic – Beşiktaş JK – – –
1 nov 2026 Falkirk FC – Celtic 2–0 84' 6.6
28 okt 2026 Celtic – Dundee United 2–2 90' 6.8
25 okt 2026 Hibernian – Celtic 1–2 90' 7.1
22 okt 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 79' 7.8
18 okt 2026 Celtic – Heart of Midlothian 7–1 90' 7.9
15 okt 2026 Benfica – Celtic 4–1 57' 6.8
11 okt 2026 Motherwell – Celtic 0–2 90' 7.5
4 okt 2026 Greece – Germany 0–0 11' 6.6
1 okt 2026 Germany – Serbia 2–0 13' 6.7
20 sep 2026 Celtic – Rangers 0–1 90' 7.3
17 sep 2026 Celtic – Ferencváros TC 1–3 66' 7.5
13 sep 2026 Rangers – Celtic 3–0 90' 6.1

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 6.4M €
  1. Transfer 6.3M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 100k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,06
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,06 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,8 7,1 7,8 7,9 6,8 7,5 6,6 6,7 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Celtic 10 (9) 814 2 0 7,27
2026 UEFA Europa League Celtic 3 (3) 202 2 0 7,37
2026 UEFA Nations League Germany 2 (0) 24 0 0 6,65
2026 Scottish League Cup Celtic – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

3. Liga 2024 · percentiel onder middenvelders (190 spelers)

Vergelijken
50 xA 9 Sleutelpasses 20 Voltooide passes 20 Passnauwkeurigheid 28 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 66 Tackles + onderscheppingen 40 Rating 12

18 wedstrijden · 773 min

Mika Baur: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
9
Sleutelpasses / 90 min 0,47
20
Voltooide passes / 90 min 17,6
20
Passnauwkeurigheid 72,9%
28
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,98
66
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,40
40
Rating 6,58
12

Hoe berekenen we dit?