OrcaScore
31

Doelman

Miguel Martínez

  • Guaraní
  • Paraguay
  • 28 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
3.150 min
Reddingen
80
Tegendoelpunten
29
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd28
Geboortedatum29 sep 1998
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€425K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.170
Rating7,12
Reddingen / Tegendoelpunten35 / 8
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid367 · 74%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels8 / 8
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes64
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten500
Balverlies98
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels2
Clearances13
Balveroveringen120
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien18
Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 22
Minuten1.980
Rating6,77
Reddingen / Tegendoelpunten45 / 21
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid582 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels13 / 16
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes92
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten786
Balverlies128
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels5
Clearances24
Balveroveringen199
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien27
Afgelegde afstand (km)58,40
Topsnelheid (km/u)31,05

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek48
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

24

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Sportivo Ameliano – Guaraní 0–1 90' 7.3
31 okt 2026 Guaraní – CS 2 de Mayo 1–0 90' 7.3
23 okt 2026 Rubio Ñu – Guaraní 0–2 90' 7.2
17 okt 2026 Guaraní – Nacional Asunción 0–2 90' 6.4
12 okt 2026 Libertad – Guaraní 2–2 90' 7.4
3 okt 2026 Guaraní – Sportivo San Lorenzo 1–1 90' 6.6
25 sep 2026 Sportivo Luqueño – Guaraní 0–1 90' 7.3
18 sep 2026 Sportivo Trinidense – Guaraní 0–1 90' 7.3
12 sep 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 90' 6.7
7 sep 2026 Guaraní – Recoleta FC 2–0 90' 7.2
3 sep 2026 Olimpia – Guaraní 1–1 90' 7.8
31 aug 2026 Guaraní – Sportivo Ameliano 1–1 90' 6.7
26 aug 2026 CS 2 de Mayo – Guaraní 0–0 90' 7.4
8 aug 2026 Sportivo Ameliano – Cerro Porteño 1–0 – –
1 aug 2026 Sportivo Ameliano – CS 2 de Mayo 1–1 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,35 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,90 jan 2026 apr 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,3 7,2 6,4 7,4 6,6 7,3 7,3 6,7 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Sportivo Ameliano 22 (22) 1.980 0 0 6,77
2026 Primera División Guaraní 13 (13) 1.170 0 0 7,12

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder keepers (14 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 18 Reddingspercentage 75 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 86 Passnauwkeurigheid 82 Nauwkeurige lange passes 4 Rating 79

8 wedstrijden · 720 min

Miguel Martínez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 2,13
18
Reddingspercentage 81,0%
75
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 50,0%
86
Passnauwkeurigheid 76,0%
82
Nauwkeurige lange passes / 90 min 4,38
4
Rating 7,13
79

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?