OrcaScore
28

Middenvelder

Michel Panatti

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.027 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,12
Leeftijd32
Geboortedatum9 nov 1993
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€82K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten926
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid681 · 80%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen27 / 12
Gewonnen duels48 / 77
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 1,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes58
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten816
Balverlies158
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels35
Clearances33
Balveroveringen57
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)91,36
Topsnelheid (km/u)34,94
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten101
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid70 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek53
Tactiek56
Verdediging52
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

10725

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Ospitaletto Franciacorta – Trento 0–0 90' 7.7
25 okt 2026 Pro Vercelli – Ospitaletto Franciacorta 2–1 90' 7.1
18 okt 2026 Ospitaletto Franciacorta – Pergolettese 2–3 – –
11 okt 2026 Treviso – Ospitaletto Franciacorta 0–1 32' 6.4
3 okt 2026 Ospitaletto Franciacorta – Renate 1–1 90' 7.0
26 sep 2026 Novara – Ospitaletto Franciacorta 0–2 90' 7.3
20 sep 2026 Ospitaletto Franciacorta – Cittadella 0–1 90' 6.8
17 sep 2026 Carpi – Ospitaletto Franciacorta 2–2 90' 7.3
13 sep 2026 Ospitaletto Franciacorta – Juventus Next Gen U23 3–0 90' 7.7
6 sep 2026 Ospitaletto Franciacorta – Arzignano Valchiampo 3–1 90' 7.2
31 aug 2026 AlbinoLeffe – Ospitaletto Franciacorta 1–1 84' 6.9
22 aug 2026 Ospitaletto Franciacorta – Lumezzane 2–0 90' 7.0
14 aug 2026 Trento – Ospitaletto Franciacorta 2–1 90' 7.0
25 apr 2026 Ospitaletto Franciacorta – Novara 0–2 90' 7.6
19 apr 2026 Pro Vercelli – Ospitaletto Franciacorta 1–0 90' 7.2

Carrière en transfers

12 clubs · 12 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Arezzo Naar: Giana
    Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. Avellino Naar: Como
    Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Fiorentina U20 Naar: Monza Giovanili
    Terug van verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating7,21
Rating laatste wedstrijd7,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,21 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 7,1 6,4 7,0 7,3 6,8 7,3 7,7 7,2 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone A Ospitaletto Franciacorta 11 (11) 926 0 1 7,13
2026 Coppa Italia Serie C Ospitaletto Franciacorta 1 (1) 101 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone A 2026 · percentiel onder middenvelders (116 spelers)

Vergelijken
50 xA 57 Sleutelpasses 54 Voltooide passes 95 Passnauwkeurigheid 66 Progressieve balvoeringen 41 Succesvolle dribbels 18 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 96

8 wedstrijden · 714 min

Michel Panatti: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
57
Sleutelpasses / 90 min 0,76
54
Voltooide passes / 90 min 48,0
95
Passnauwkeurigheid 81,9%
66
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
41
Succesvolle dribbels / 90 min 0,25
18
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,39
58
Rating 7,26
96

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?