OrcaScore
17

Middenvelder

Michael Olise

Geblesseerd — Knee Injury · Terug: 15 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
958 min
Doelpunten
11
G+A per 90 min: 1,60
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
8,19
Leeftijd24
Geboortedatum12 dec 2001
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€173M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Knee Injury · Dag tot dag Sinds 31 okt 2026 · Terug: 15 nov 2026
  • Schorsing yellow_or_red_card_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten657
Rating8,16
Doelpunten / Assists6 / 3
Schoten (op doel)35 (18)
Passes · nauwkeurigheid418 · 86%
Kansen gecreëerd30
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels42 / 87
Succesvolle dribbels17
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists4,88 / 4,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien4
Op de paal\/lat5
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten14
Balcontacten665
Balverlies170
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels42
Clearances2
Balveroveringen29
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)79,86
Topsnelheid (km/u)35,51
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten211
Rating8,23
Doelpunten / Assists4 / 2
Schoten (op doel)10 (7)
Passes · nauwkeurigheid169 · 84%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 6
Gewonnen duels9 / 22
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,08 / 0,91
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage40%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten232
Balverlies49
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances1
Balveroveringen20
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,50
Topsnelheid (km/u)33,95
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating8,30
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)5 (4)
Passes · nauwkeurigheid58 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels8 / 12
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten86
Balverlies19
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval86
Techniek85
Tactiek59
Verdediging35
Creativiteit99

Kenmerken

Sterke punten

7114

Nationaal elftal

  • France29 caps · 11 goals · debuut sep 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
12 nov 2026 Italy – France – – –
31 okt 2026 FC Bayern München – Borussia Dortmund 2–2 84' 6.5
28 okt 2026 FC Bayern München – 1. FC Magdeburg 6–1 68' 9.5
25 okt 2026 SC Freiburg – FC Bayern München 1–3 90' 9.4
17 okt 2026 FC Bayern München – RB Leipzig 6–1 90' 9.1
13 okt 2026 Viking FK – FC Bayern München 3–3 73' 7.6
10 okt 2026 FC Augsburg – FC Bayern München 2–2 90' 8.1
5 okt 2026 France – Belgium 4–1 30' 10.0
2 okt 2026 France – Italy 1–1 90' 8.0
28 sep 2026 Belgium – France 0–1 13' 7.7
25 sep 2026 Türkiye – France 0–1 78' 7.2
18 sep 2026 FC Bayern München – 1. FC Union Berlin 7–0 90' 10.0
13 sep 2026 SV 07 Elversberg – FC Bayern München 1–2 90' 7.2
10 sep 2026 FC Bayern München – Bodø/Glimt 5–0 90' 10.0
5 sep 2026 FC Schalke 04 – FC Bayern München 0–0 33' 7.0

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 62.3M €
  1. Transfer 53M €
  2. Transfer 9.3M €
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)69
Gemiddelde rating7,89
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,89 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 9,5 9,4 9,1 7,6 8,1 10,0 8,0 7,7 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga FC Bayern München 8 (7) 657 6 3 8,16
2026 UEFA Nations League France 4 (2) 211 4 2 8,23
2026 UEFA Champions League FC Bayern München 2 (2) 163 2 1 8,80
2026 DFB Pokal FC Bayern München 2 (2) 155 3 1 9,10
2026 Franz Beckenbauer Supercup FC Bayern München 1 (1) 90 1 1 8,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2026 · percentiel onder middenvelders (51 spelers)

Vergelijken
50 xA 99 Sleutelpasses 93 Voltooide passes 87 Passnauwkeurigheid 72 Progressieve balvoeringen 99 Succesvolle dribbels 99 Tackles + onderscheppingen 25 Rating 95

4 wedstrijden · 303 min

Michael Olise: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,63
99
Sleutelpasses / 90 min 3,27
93
Voltooide passes / 90 min 54,4
87
Passnauwkeurigheid 86,3%
72
Progressieve balvoeringen / 90 min 8,02
99
Succesvolle dribbels / 90 min 3,27
99
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,78
25
Rating 8,05
95

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?