OrcaScore
9

Aanvaller

Michael Faty

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
707 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,25
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,55
Leeftijd30
Geboortedatum11 sep 1996
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€140K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten707
Rating6,55
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)17 (7)
Passes · nauwkeurigheid121 · 69%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels50 / 121
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage12%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels19
Clearances6
Balveroveringen19
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt12
Buitenspel4

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval60
Techniek55
Tactiek38
Verdediging30
Creativiteit37

Kenmerken

Zwakke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Le Puy-en-Velay – Stade Malherbe Caen 2–2 76' 6.5
17 okt 2026 Aubagne FC – Le Puy-en-Velay 0–1 88' 6.6
3 okt 2026 Le Puy-en-Velay – Thionville Lusitanos 1–0 82' 6.3
26 sep 2026 Valenciennes – Le Puy-en-Velay 2–1 61' 6.1
19 sep 2026 Le Puy-en-Velay – FC Villefranche Beaujolais 4–1 79' 7.6
12 sep 2026 Quevilly - Rouen Métropole – Le Puy-en-Velay 2–1 35' 6.3
5 sep 2026 Le Puy-en-Velay – US Orléans 1–1 23' 6.3
29 aug 2026 AS Cannes – Le Puy-en-Velay 2–0 78' 6.2
20 aug 2026 Le Puy-en-Velay – Amiens SC 1–0 32' 6.4
14 aug 2026 FC Versailles 78 – Le Puy-en-Velay 1–0 63' 6.6
7 aug 2026 Bastia – Le Puy-en-Velay 0–2 90' 7.1
15 mei 2026 FC Versailles 78 – Stade Briochin 2–2 77' 6.8
9 mei 2026 Stade Briochin – Quevilly - Rouen Métropole 3–0 76' 8.0
1 mei 2026 Aubagne FC – Stade Briochin 1–2 90' 6.9
24 apr 2026 Stade Briochin – US Concarneau 1–2 90' 7.1

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. AG Caen Naar: Dinan Léhon
    Gratis transfer
  4. Dieppe Naar: AG Caen
    Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Boulogne-B. B Naar: Cherbourg
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,617 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,81 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,3 6,1 7,6 6,3 6,3 6,2 6,4 6,6 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 3 Le Puy-en-Velay 11 (8) 707 2 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 3 2026 · percentiel onder aanvallers (32 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 45 xG 45 Schoten 33 xA 14 Sleutelpasses 11 Succesvolle dribbels 30 Gewonnen luchtduels 45 Rating 25

7 wedstrijden · 401 min

Michael Faty: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,22
45
xG / 90 min 0,23
45
Schoten / 90 min 1,35
33
xA / 90 min 0,00
14
Sleutelpasses / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,22
30
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,35
45
Rating 6,47
25

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?