OrcaScore
11

Aanvaller

Michael Estrada

  • LDU
  • Ecuador
  • 30 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
2.260 min
Doelpunten
10
G+A per 90 min: 0,52
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd30
Geboortedatum7 apr 1996
Lengte188 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€835K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 17
Minuten1.695
Rating6,83
Doelpunten / Assists7 / 2
Schoten (op doel)71 (28)
Passes · nauwkeurigheid250 · 57%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen9 / 4
Gewonnen duels97 / 203
Succesvolle dribbels24
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,59 / 1,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd9
Grote kansen gemist11
Afrondingspercentage10%
Kopgoals4
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten600
Balverlies249
Bal afgepakt24
Gewonnen luchtduels33
Gewonnen grondduels64
Clearances20
Balveroveringen38
Fouten ondervonden31
Fouten gemaakt33
Buitenspel13
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)103,54
Topsnelheid (km/u)34,81
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 6
Minuten565
Rating6,69
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)28 (8)
Passes · nauwkeurigheid90 · 67%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels19 / 74
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,74 / 0,51
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage11%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten219
Balverlies93
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels11
Clearances4
Balveroveringen13
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt13
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)54,00
Topsnelheid (km/u)31,03

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval68
Techniek49
Tactiek52
Verdediging30
Creativiteit52

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Ecuador40 caps · 8 goals · debuut sep 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Independiente del Valle – LDU 2–0 72' 6.9
30 okt 2026 Universidad Católica del Ecuador – LDU 2–2 – –
25 okt 2026 LDU – Macará 1–2 33' 6.6
18 okt 2026 Aucas – LDU 1–1 90' 8.2
12 okt 2026 LDU – Barcelona SC Guayaquil 2–1 89' 6.6
21 sep 2026 LDU – Universidad Católica del Ecuador 2–1 90' 6.7
17 sep 2026 LDU – Palmeiras 6–6 90' 8.5
13 sep 2026 LDU – Deportivo Cuenca 1–1 14' 6.4
10 sep 2026 Palmeiras – LDU 1–0 85' 6.8
5 sep 2026 Técnico Universitario – LDU 1–3 90' 7.6
2 sep 2026 LDU – Mushuc Runa SC 0–0 90' 6.1
30 aug 2026 Guayaquil City – LDU 2–1 21' 6.5
27 aug 2026 LDU – Aucas 1–0 – –
24 aug 2026 LDU – Emelec 2–0 21' 6.8
21 aug 2026 LDU – Mirassol 5–4 90' 6.8

Carrière en transfers

8 clubs · 16 transfers · totale transfersom 3.2M €
  1. Toluca Naar: LDU
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 2.7M €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer 470k €
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. CS Patria Naar: Macará
    Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Macará Naar: CS Patria
    Terug van verhuur
  16. CS Patria Naar: Macará
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,84 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,6 8,2 6,6 6,7 8,5 6,4 6,8 7,6 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LigaPro Serie A LDU 27 (17) 1.695 7 2 6,83
2026 CONMEBOL Libertadores LDU 10 (6) 565 3 1 6,69

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LigaPro Serie A 2024 · percentiel onder aanvallers (78 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 52 xG 50 Schoten 88 xA 50 Sleutelpasses 53 Succesvolle dribbels 89 Gewonnen luchtduels 44 Rating 29

23 wedstrijden · 1.025 min

Michael Estrada: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
52
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,69
88
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,14
53
Succesvolle dribbels / 90 min 1,14
89
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,32
44
Rating 6,74
29

Hoe berekenen we dit?