OrcaScore
36

Aanvaller

Max Watters

  • Port Vale
  • England
  • 27 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
463 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,19
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,58
Leeftijd27
Geboortedatum23 mrt 1999
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€425K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten302
Rating6,48
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (4)
Passes · nauwkeurigheid43 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels12 / 34
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,08 / 0,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten90
Balverlies33
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)31,78
Topsnelheid (km/u)34,82
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten161
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid30 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels7 / 15
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage25%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten54
Balverlies18
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval55
Techniek46
Tactiek46
Verdediging35
Creativiteit41

Kenmerken

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Port Vale – Rochdale 4–2 53' 6.0
27 okt 2026 Port Vale – Manchester City U21 5–0 59' 7.2
24 okt 2026 York City – Port Vale 2–0 23' 6.7
20 okt 2026 Gillingham – Port Vale 1–1 45' 6.8
17 okt 2026 Port Vale – Chesterfield 1–0 65' 6.6
10 okt 2026 Port Vale – Grimsby Town 1–0 71' 6.3
6 okt 2026 Port Vale – Mansfield Town 2–0 57' 6.5
22 sep 2026 Chesterfield – Port Vale 5–4 45' 6.6
19 sep 2026 Walsall – Port Vale 2–0 45' 6.5
25 jul 2026 Port Vale – Real Murcia 1–0 – –
17 mei 2026 St. Mirren – Dundee United 1–1 59' 6.4
12 mei 2026 Dundee United – Livingston 0–0 – –
9 mei 2026 Aberdeen – Dundee United 2–0 45' 6.3
2 mei 2026 Kilmarnock – Dundee United 3–0 60' 6.1
26 apr 2026 Dundee United – Dundee FC 3–0 69' 6.1

Carrière en transfers

12 clubs · 19 transfers · totale transfersom 1.3M €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 330k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 1M €
  10. Gratis transfer
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,42
Rating laatste wedstrijd6,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,42 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,0

Laatste 10 wedstrijden

6,0 7,2 6,7 6,8 6,6 6,3 6,5 6,6 6,5 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Port Vale 6 (4) 302 0 0 6,48
2026 Football League Trophy Port Vale 3 (3) 161 1 0 6,77

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder aanvallers (124 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 63 xG 50 Schoten 59 xA 50 Sleutelpasses 54 Succesvolle dribbels 44 Gewonnen luchtduels 26 Rating 22

30 wedstrijden · 1.409 min

Max Watters: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,32
63
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,17
59
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,89
54
Succesvolle dribbels / 90 min 0,64
44
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,09
26
Rating 6,64
22

Hoe berekenen we dit?