OrcaScore

Verdediger

Max Murphy

  • Wexford FC
  • Ireland
  • 25 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.947 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,27
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd25
Geboortedatum2 jun 2001
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€49K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen33 / 32
Minuten2.851
Rating7,03
Doelpunten / Assists3 / 6
Schoten (op doel)41 (12)
Passes · nauwkeurigheid1.470 · 70%
Kansen gecreëerd37
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels230 / 414
Succesvolle dribbels21
Gele kaarten / Rode kaarten8 / 3
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage7%
Nauwkeurige lange passes160
Nauwkeurige voorzetten25
Gewonnen luchtduels35
Clearances112
Balveroveringen310
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt21
Buitenspel2
Clean sheets6
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten96
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid37 · 68%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels0
Clearances3
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval43
Techniek51
Tactiek42
Verdediging47
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

2

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
16 okt 2026 Wexford FC – University College Dublin 2–5 90' 7.0
9 okt 2026 Bray Wanderers – Wexford FC 2–2 90' 7.1
2 okt 2026 Wexford FC – Longford Town 3–3 90' 7.4
25 sep 2026 Kerry FC – Wexford FC 1–0 90' 6.5
18 sep 2026 Wexford FC – Cobh Ramblers 3–1 90' 7.6
11 sep 2026 Wexford FC – Finn Harps 1–3 25' 6.7
21 aug 2026 Wexford FC – Athlone Town AFC 0–2 73' 6.8
7 aug 2026 University College Dublin – Wexford FC 4–1 90' 6.6
3 aug 2026 Wexford FC – Bray Wanderers 2–1 90' 6.8
31 jul 2026 Cobh Ramblers – Wexford FC 1–0 62' 6.7
25 jul 2026 Longford Town – Wexford FC 1–2 90' –
17 jul 2026 St. Patrick's Athletic – Wexford FC 2–1 90' 7.0
10 jul 2026 Wexford FC – Kerry FC 2–2 90' 6.6
3 jul 2026 Finn Harps – Wexford FC 1–0 88' 7.1
26 jun 2026 Wexford FC – Treaty United FC 0–0 90' 7.7

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. St. Josephs Boys Naar: Bray Academy
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd7,016 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,02 feb 2026 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,1 7,4 6,5 7,6 6,7 6,8 6,6 6,8 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Wexford FC 33 (32) 2.851 3 6 7,03
2026 FAI Cup Wexford FC 1 (1) 96 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder verdedigers (43 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 34 Onderscheppingen 15 Clearances 4 Gewonnen luchtduels 22 Gewonnen duels 54 Passnauwkeurigheid 4 Progressieve balvoeringen 50 Rating 30

5 wedstrijden · 368 min

Max Murphy: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
34
Onderscheppingen / 90 min 0,98
15
Clearances / 90 min 1,22
4
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,22
22
Gewonnen duels 57,9%
54
Passnauwkeurigheid 65,4%
4
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,90
30

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?