OrcaScore
6

Verdediger

Mauricio Isais

  • CF Pachuca
  • Mexico
  • 25 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
765 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,52
Leeftijd25
Geboortedatum9 apr 2001
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,1M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 3
Minuten382
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid136 · 76%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen7 / 5
Gewonnen duels18 / 48
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,95 / 0,59
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten243
Balverlies69
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels15
Clearances8
Balveroveringen13
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid115 · 80%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels13 / 20
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten199
Balverlies47
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels7
Clearances6
Balveroveringen13
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten113
Rating6,43
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid42 · 69%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels3 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten79
Balverlies27
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,82
Topsnelheid (km/u)29,90

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek37
Tactiek31
Verdediging48
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 CF Pachuca – Tigres UANL 3–0 14' 6.8
26 okt 2026 Club América – CF Pachuca 1–2 22' 6.9
22 okt 2026 CF Pachuca – Cruz Azul 1–2 15' 6.6
19 okt 2026 CF Monterrey – CF Pachuca 2–1 63' 6.4
12 okt 2026 CF Pachuca – Club Necaxa 3–3 10' 6.6
27 sep 2026 Santos – CF Pachuca 1–0 45' 6.2
21 sep 2026 CF Pachuca – Tijuana 2–2 45' 6.5
12 sep 2026 Atlante FC – CF Pachuca 0–3 13' 6.5
5 sep 2026 Juárez – CF Pachuca 0–2 – –
30 aug 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 – –
24 aug 2026 Atlético San Luis – CF Pachuca 1–1 12' 6.2
18 aug 2026 CF Pachuca – Club Puebla 2–3 90' 6.0
12 aug 2026 Charlotte FC – CF Pachuca 0–1 90' 6.6
8 aug 2026 Columbus Crew – CF Pachuca 2–1 90' 7.0
5 aug 2026 FC Cincinnati – CF Pachuca 3–1 90' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers · totale transfersom 6.5M €
  1. Toluca Naar: Pachuca
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. León Naar: Toluca
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Toluca Naar: León
    Transfer 1.5M €
  4. Pachuca Naar: Toluca
    Transfer 5M €
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,46
Rating laatste wedstrijd6,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,46 jan 2026 aug 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,9 6,6 6,4 6,6 6,2 6,5 6,5 6,2 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura CF Pachuca 13 (3) 382 0 0 6,50
2026 Leagues Cup CF Pachuca 3 (3) 270 0 0 6,67
2026 CONCACAF Champions Cup CD Toluca 3 (1) 113 0 0 6,43

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

U23 Liga MX, Apertura 2024 · percentiel onder verdedigers (133 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 79 Onderscheppingen 8 Clearances 15 Gewonnen luchtduels 17 Gewonnen duels 4 Passnauwkeurigheid 55 Progressieve balvoeringen 50 Rating 40

3 wedstrijden · 270 min

Mauricio Isais: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,67
79
Onderscheppingen / 90 min 0,67
8
Clearances / 90 min 1,33
15
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,67
17
Gewonnen duels 48,2%
4
Passnauwkeurigheid 83,7%
55
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,73
40

Hoe berekenen we dit?